Domů : Technické termíny : Integrovaná definice

Integrovaný

Integrovaný pochází z latinského slova „celé číslo„, což znamená celek. Pokud je něco integrováno, je to navrženo tak, aby fungovalo nebo fungovalo jako jedna jednotka. Termín má sice jednotný význam, ale v rámci něj má mnoho různých aplikací. IT svět. Může to popisovat a technické vybavení komponenta, a software program nebo kombinace hardwaru a softwaru.

Integrovaný hardware složka lze kombinovat s jednou nebo více dalšími složkami. Mnoho notebookynapříklad zahrnují integrované grafické čipy, které jsou zabudovány do deska. V některých případech je grafický procesor integrován přímo do procesor. Integrace hardwarových komponent může ušetřit místo a snížit výrobní náklady, ale může také omezit výkon a upgradovatelnost počítačového systému.

Integrovaný software často popisuje aplikace svázaný s operační systém. Tato kolekce programů, nazývaná také „systémový software„je navržen tak, aby poskytoval základní funkce s konzistentním uživatelským zážitkem. Operační systémy Windows i Macintosh přicházejí s několika integrovanými programy a nástroji, jako jsou textové editory, webové prohlížeče a monitory aktivity.

Hardware a software mohou být také integrovány společně. Známým příkladem je Nepromokavý plášť platforma, ve které je software integrován s hardwarem, protože oba jsou vyvíjeny společností Apple. To se liší od Windows platforma, ve které Microsoft vyvíjí software, ale hardware vyrábí mnoho různých výrobců. Apple iOS je také integrován s jeho iPhone a iPad zařízení, která je jiná než otevřená robot platforma.

TechLib - počítačový slovník Tech Lib

Tato stránka obsahuje technickou definici Integrovaného. Vysvětluje ve výpočetní terminologii, co znamená Integrated, a je jedním z mnoha technických termínů ve slovníku TechLib.

Všechny definice na webu TechLib jsou napsány tak, aby byly technicky přesné, ale také snadno srozumitelné. Pokud shledáte tuto integrovanou definici užitečnou, můžete ji odkázat pomocí výše citovaných odkazů.