Domů : Podmínky použití

Podmínky použití

Zásady používání

Tuto webovou stránku můžete použít pro zamýšlený účel osvojení si technických výrazů. Pro přístup nebo kopírování jakékoli části stránky TechLib.com nesmíte použít žádný druh automatického zařízení nebo programu.

Webové stránky Content

Veškerý obsah na webu TechLib.com je majetkem Sharpened Productions. Informace na tomto webu jsou poskytovány jako veřejná reference bez jakýchkoli záruk a jsou poskytovány „tak, jak jsou“ a „tak, jak jsou k dispozici“. Každá definice je před zveřejněním na webu TechLib.com ověřena. I když je vynaloženo veškeré úsilí k zajištění přesnosti informací poskytovaných na tomto webu, TechLib.com nenese odpovědnost za nesprávné informace. Prosím kontaktujte TechLib s případnými chybami.

Informace o autorských právech

Všechny definice na tomto webu jsou původním obsahem Sharpened Productions chráněným autorskými právy. Veškerý text webové stránky, kód HTML, webové skripty, informace o databázi, obrázky a design stránek jsou navíc původním obsahem a jsou chráněny mezinárodním autorským zákonem. Informace z webu TechLib můžete použít pro osobní použití, ale nesmíte znovu publikovat, reprodukovat, nahrávat, zveřejňovat nebo veřejně distribuovat obsah nalezený na tomto webu.

Pokud chcete použít definice nebo jiné informace z TechLib.com v příspěvku nebo publikaci, použijte nástroj Citations ve spodní části každé definice nebo postupujte podle Pokyny pro citaci. Pokud byste chtěli použít definice TechLib pro jiné účely, zašlete prosím písemnou žádost na adresu kontaktujte TechLib.

Nahlaste prosím všechna porušení autorských práv na TechLib.

Ochrana osobních údajů

TechLib.com neshromažďuje ani nepřerozděluje osobní údaje. Zobrazit celé Zásady ochrany osobních údajů.

Propojení politiky

Můžete odkazovat na TechLib (https://TechLib.com/) bez žádosti o povolení. Webové stránky pro dospělé, urážlivé webové stránky a jakékoli jiné webové stránky, které nejsou vhodné pro všechny věkové skupiny, však nemusí odkazovat na TechLib. Pokud byste chtěli použít odkaz na TechLib, můžete použít obrázek níže:

TechLib.com

Navštivte Centrum nápovědy Další informace o propojení s TechLib.

Otázky?

Všechny dotazy týkající se používání tohoto webu nebo mobilních aplikací TechLib prosím adresujte na Správce TechLib.