Domovská stránka > K > Kdy Končí Podpora Windows?

Kdy končí podpora Windows?

Microsoft rovněž dodal, že uživatelé Windows 10 by měli počítat s podporou do 14. října 2025. V praxi to znamená, že by měly dorazit minimálně tři velké aktualizace. V tuto chvíli je samozřejmě nejisté, zda půjde o termín konečný, nebo jej Microsoft prodlouží, například o menší opravné aktualizace.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, co je lepší windows 7 nebo 10?

Radíme: Windows 7 je skvělý, stabilní a spolehlivý operační systém, ale jestliže spolu s přenosným nebo stolním počítačem používáte ještě telefon, tablet nebo jiný hardware od společnosti Microsoft, může být pro vás lepší volbou právě Windows 10. Také, co dělat když mám windows 7? Co mám dělat? Většině uživatelů systému Windows 7 doporučujeme přechod na nové zařízení se systémem Windows 11. Dnešní počítače jsou rychlejší, lehčí a přitom výkonnější a bezpečnější.

Jak chránit Windows 7?

Microsoft 14. ledna 2020 ukončil technickou podporu Windows 7 a přestal pro uživatele tohoto systému vydávat aktualizace zabezpečení. Počítače s Windows 7 ale můžete zabezpečit bezpečnostním softwarem od jiných dodavatelů, jako je Avast. Kdy skončí podpora Windows 11? Ano. Aktualizaci na Windows 11 nemusíte provádět. Společnost Microsoft bude pokračovat v podpoře systému Windows 10 až do 14. října 2025.

Jak dlouho bude podporován Windows 10?

Konec podpory Windows 10 bude 14.

října 2025 bude ukončena podpora systému Windows 10 pro soukromé uživatele a bezpečnostní aktualizace budou k dispozici naposledy.
Jak dostat Windows 7 do továrního nastavení? Stiskněte Start – Ovládací panely – Systém a zabezpečení. A v sekci Systém a zabezpečení vyberte záložku Zálohování a obnovení. Na této obrazovce klikněte úplně dole na Obnovit nastavení systému nebo tento počítač. Obnovte počítač kliknutím na tlačítko Spustit nástroj Obnovení systému.

Když to vezmeme v úvahu, jak stáhnout windows 7 zdarma?

Na adrese www.microsoft.com/software-download teď najdete rozcestník, kde si nejdřív vyberte systém, jehož instalační obraz chcete získat, tj. Windows 10, Windows 8.1, případně Windows 7. Co znamená ukonceni podpory Windows 7? Ukončení podpory systému Windows 7 znamená, že společnost Microsoft již nebude poskytovat aktualizace zabezpečení ani technickou podporu pro operační systém Windows 7. To se týká jak placených, tak bezplatných možností podpory. Po 14. lednu 2020 již společnost Microsoft nebude vydávat bezpečnostní záplaty pro systém Windows 7. To znamená, že veškeré nově objevené bezpečnostní chyby v systému Windows 7 nebudou společností Microsoft opravovány. Váš počítač by tak mohl být vystaven riziku napadení hackery nebo infikování škodlivým softwarem. Pokud budete systém Windows 7 používat i po skončení podpory, měli byste se ujistit, že máte nainstalovaný kvalitní antivirový program a že máte počítač aktualizovaný pomocí nejnovějších bezpečnostních aktualizací.

Jak na viry v počítači?

Nejlepším způsobem, jak se vypořádat s viry v počítači, je nainstalovat antivirový program a provádět pravidelné skenování. Antivirový software rozpozná a odstraní viry z počítače. Měli byste se také vyvarovat otevírání příloh e-mailů od neznámých odesílatelů, protože ty mohou často obsahovat viry.

By Rakia Thurgood

Jak dlouho budou podporovány Windows 10? :: Kolik stojí nová kartička VZP?
Užitečné odkazy