Domovská stránka > J > Jak Dlouho Bude Podpora Windows 7?

Jak dlouho bude podpora Windows 7?

Společnost Microsoft nedávno oznámila, že dne 14. ledna 2020 oficiálně zahájí fázi konce podpory (end of life) systému Windows 7. V tento den společnost přestane podporovat operační systém (OS) Windows 7 na noteboocích a stolních počítačích a nebude jej nadále opravovat aktualizacemi zabezpečení.

Přečtěte si více

Také, co dělat když mám windows 7?

Co mám dělat? Většině uživatelů systému Windows 7 doporučujeme přechod na nové zařízení se systémem Windows 11. Dnešní počítače jsou rychlejší, lehčí a přitom výkonnější a bezpečnější. Jak provést upgrade z operačního systému Windows Vista na Windows 7? Připojte počítač k Internetu, abyste mohli během instalace stahovat aktualizace. (Upgrade i instalaci systému Windows 7 lze provést i bez připojení k Internetu.) Vyberte 32 nebo 64bitovou verzi instalačního disku systému Windows 7 podle toho, zda chcete nainstalovat 32 nebo 64bitovou verzi systému Windows 7.

Jak stáhnout Windows 7 zdarma?

Rozcestník, kde si můžete vybrat systém, jehož instalační obraz chcete získat, nyní najdete na adrese www.microsoft.com/software-download. Můžete si vybrat mezi Windows 10, Windows 8.1 a případně Windows 7. Co znamená ukonceni podpory Windows 7? Společnost Microsoft letos v lednu oficiálně ukončila podporu pro Windows 7. To jinými slovy znamená, že se tento operační systém už nikdy neměl dočkat žádné další aktualizace.

Tak kdy končí podpora windows?

Microsoft rovněž dodal, že uživatelé Windows 10 by měli počítat s podporou do 14. října 2025. V praxi to znamená, že by měly dorazit minimálně tři velké aktualizace. V tuto chvíli je samozřejmě nejisté, zda půjde o termín konečný, nebo jej Microsoft prodlouží, například o menší opravné aktualizace. Tak jak dostat windows 7 do továrního nastavení? Stiskněte Start – Ovládací panely – Systém a zabezpečení. A v sekci Systém a zabezpečení vyberte záložku Zálohování a obnovení. Na této obrazovce klikněte úplně dole na Obnovit nastavení systému nebo tento počítač. Obnovte počítač kliknutím na tlačítko Spustit nástroj Obnovení systému.

Jak chránit Windows 7?

Microsoft 14. ledna 2020 ukončil technickou podporu Windows 7 a přestal pro uživatele tohoto systému vydávat aktualizace zabezpečení. Počítače s Windows 7 ale můžete zabezpečit bezpečnostním softwarem od jiných dodavatelů, jako je Avast. Jak nainstalovat aktualizace Windows 7? Windows 7

  1. Vyberte Start > Ovládací panely > Systému a zabezpečení > Windows Update.
  2. V okně Windows Update klikněte na možnost jsou k dispozici důležité aktualizace nebo jsou k dispozici volitelné aktualizace.

Jak přejít z Windows Vista na Windows 10?

Všechny podrobnosti o upgradu na systém Windows 10 ze systému Vista

  1. Kupte si licenční klíč systému Windows 10.
  2. Zkontrolujte hardwarovou specifikaci vašeho aktuálního zařízení
  3. Zálohujte důležité soubory.
  4. Proveďte čistou instalaci systému Windows 10.

By Darby

Jak nainstalovat aktualizaci 20H2? :: Kolik stojí Officy?
Užitečné odkazy