Domovská stránka > J > Jak Dlouho Bude Podpora Iphone 6S?

Jak dlouho bude podpora iPhone 6S?

Pokud hovoříme o řadě iPhone 6s, jde o kousky představené v září 2015, tedy před více než pěti lety. Jejich podpora tak ze strany Applu dosáhne na téměř 6 let. Jen o něco málo mladší je první iPhone SE z března 2016. V jeho případě tak Apple udrží podporu minimálně 5 let.

Přečtěte si více

Jak aktualizovat iPhone 6 na iOS 15?

Aktualizace na iOS 15 nebo iPadOS 15

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
  2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
  3. Klepněte na Nainstalovat.
A další otázka, kdy skonci podpora iphone se? generace zřejmě skončí s příchodem iOS 15. Lidé si už pár měsíců postupně instalují do iPhonů iOS 14, dostávají objednané iPhony 12, a to je přesně ten čas, kdy se opět začínají objevovat informace o tom, jak bude vypadat iPhone v roce 2021 nebo co nového přinese následující verze iOS.

Když to vezmeme v úvahu, jak aktualizovat ios 93 5 do 10?

Na těchto zařízeních by měla být nová aktualizace dostupná přes klasickou cestu Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Také, jak aktualizovat ios 93 6? Jak je již standardem, aktualizaci si můžete stáhnout v kategorii Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru.

Můžete se také zeptat, jak dlouho se aktualizuje ios 14?

Instalace trvá 10 – 20 minut v závislosti na rychlosti a stabilitě připojení, ale běžně uživatelé aktualizují telefon přes noc. Největší předností je při instalaci nové aktualizace iOS bezesporu rychlost a jednoduchost; jenomže vyvstává i pár (někomu dobře známých) překážek. Jak preinstalovat iPhone 6? Instalace přes telefon

Instalaci nové softwarové aktualizace systému iOS provedete přes iPhone v aplikaci Nastavení, kde stačí navštívit sekci Obecné a poté Aktualizace softwaru. V této podsekci následně dostupný update naleznete a následně si jej můžete nainstalovat.

Podle toho, jak dlouho trva aktualizace ios 15?

Podle údajů analytické společnosti Mixpanel totiž pouhých 8,59 % uživatelů aktualizovala svá zařízení na iOS 15 do 48 hodin od jeho uveřejnění. Může se také zeptat, jak prehrat software iphone? Ano, můžete se zeptat, jak přehrát software pro iphone.

Lidé se také ptají, jak zrušit probíhající aktualizace?

V zařízení iPhone není k dispozici tlačítko pro zrušení probíhajících aktualizací. Jakmile se aktualizace začne stahovat, můžete ji nechat dokončit nebo aktualizaci odstranit v Nastavení -> Obecné -> Úložiště a využití iCloudu -> Správa úložiště. Pokud aktualizaci odstraníte, přestane se stahovat a při příští aktualizaci softwaru budete vyzváni k jejímu opětovnému stažení.

By Tima Tandus

Na jaké iPhony jde iOS 15? :: Jak zmenit rychlost videa iphone?
Užitečné odkazy