Domů : Technické termíny : Definice Apple

jablko

Tento termín je ve slovníku pojmem proto, že příliš mnoho lidí si mýlí „Apple“ s „Macintosh“. Apple je společnost, která vyrábí počítače Macintosh - nikoli naopak. Produktová řada společnosti Apple zahrnuje počítače Power Mac, PowerBooks, iMacs, iBooks a oblíbený přehrávač MP3 na bázi pevného disku iPod. Apple také vyvíjí velké množství softwarových programů, jako jsou iTunes, iPhoto, iMovie a iDVD. Všimnete si zde vzoru?

Ačkoli většina názvů produktů společnosti Apple nyní začíná písmenem „i“, společnost má za sebou historii kreativních inovací. Ačkoli Apple má méně než deset procent podílů na trhu v počítačovém průmyslu, společnosti se stále daří vést průmysl novým směrem. Chcete-li zjistit nejnovější informace o tom, co se děje v Apple Computer, podívejte se na Web společnosti Apple.

TechLib - počítačový slovník Tech Lib

Tato stránka obsahuje technickou definici společnosti Apple. Vysvětluje ve výpočetní terminologii, co Apple myslí, a je jedním z mnoha technických termínů ve slovníku TechLib.

Všechny definice na webu TechLib jsou napsány tak, aby byly technicky přesné, ale také snadno srozumitelné. Pokud shledáte tuto definici Apple užitečnou, můžete ji odkázat pomocí výše citovaných odkazů.