Domů : Podmínky softwaru : Definice iTunes

iTunes

iTunes je program pro přehrávání zvuku vyvinutý společností Apple Computer. Pomocí iTunes můžete importovat skladby z CD a další zvukové soubory z pevného disku. Program může také stáhnout písničky (za malý poplatek) z hudebního obchodu iTunes. I když jsou skladby nejběžnějšími soubory přehrávanými iTunes, můžete také přehrávat soubory mluveného slova, například zvukové knihy nebo jiné nahrávky. iTunes mají také možnost rádia, která vám umožňuje přehrávat živé přenosy internetového rádia z různých stanic.

Každý soubor, který importujete pomocí iTunes, se uloží do knihovny iTunes. Naštěstí lze knihovnu uspořádat do několika seznamů skladeb, což je užitečné zejména v případě, že máte tisíce skladeb. (Ano, někteří lidé mají ve své knihovně přes 10,000 XNUMX skladeb.) Můžete také vytvořit „inteligentní seznamy skladeb“, které ukládají skladby podle nastavených parametrů. Například pokud chcete seznam skladeb pouze s rockovou hudbou, můžete vytvořit inteligentní seznam skladeb, který bude obsahovat pouze skladby, kde značka „Žánr“ obsahuje „Rock“. iTunes je software dodávaný s iPoda umožňuje přenos vašich seznamů skladeb z počítače do přehrávače iPod. Stejně jako iPod lze iTunes používat na počítačích Mac nebo PC.

TechLib - počítačový slovník Tech Lib

Tato stránka obsahuje technickou definici iTunes. Vysvětluje ve výpočetní terminologii, co znamená iTunes, a je jedním z mnoha softwarových výrazů ve slovníku TechLib.

Všechny definice na webu TechLib jsou napsány tak, aby byly technicky přesné, ale také snadno srozumitelné. Pokud shledáte tuto definici iTunes užitečnou, můžete ji odkázat pomocí výše citovaných odkazů.