Domovská stránka > K > Kdy Bude Ios 154?

Kdy bude iOS 154?

Nové očekávané iOS 15.4 vstoupilo do první beta verze v lednu. Zhruba v půlce března 2022 však dorazí finální veřejná aktualizace, která bude dostupná pro všechny iPhony s aktuální verzí iOS 15.3.1.

Přečtěte si více

Tak jak prejit na ios 15?

Jak přejít z iOS 15 zpátky na iOS 14

  1. Spusťte Finder na Macu.
  2. Připojte svůj ‌iPhone‌ nebo ‌iPad‌ k Macu pomocí kabelu Lightning.
  3. Přepněte zařízení do režimu zotavení. Způsob, jak to udělat, závisí na vašem zařízení, proto si v níže uvedeném postupu vyhledejte svůj model.
Také, jak udělat aktualizací ios? Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Klepněte na Automatické aktualizace a pak zapněte volbu Stahovat aktualizace pro iOS. Zapněte volbu Instalovat aktualizace pro iOS. Pak se zařízení bude na nejnovější verzi iOS nebo iPadOS aktualizovat automaticky.

Jak aktualizovat Stary iOS?

Jak aktualizovat starý iPad přes internet

Nejprve budete muset jít, jak jsme řekli, do nastavení iPadu s typickým kolečkem. Nyní budete muset přejít do obecné nabídky a otevřít aktualizace softwaru. Někdy to načtení chvíli trvá a určitě vám řekne, na který z nich můžete upgradovat.
Jak ziskat iOS 14? Pak postupujte takhle:

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
  2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
  3. Klepněte na Nainstalovat.

Jak nainstalovat starší verzi aplikace iOS?

More videos on YouTube

  1. Otevřete App Store a pak klepněte na tlačítko Zakoupeno.
  2. Vyhledejte požadovanou aplikaci.
  3. Stačí klepnout na tuto ikonu a chvíli počkat.
  4. Po uplynutí nějaké doby se zobrazí upozornění, že aplikace nelze nainstalovat, protože nefunguje s verzí systému iOS, kterou má vaše zařízení.
Jak prerusit aktualizací iPhonu? Pokud ještě chcete smazat již stažená data, tak otevřete aplikaci Nastavení, kde se přesuňte do sekce Obecné. Jakmile tak učiníte, tak rozklikněte záložku Úložiště: iPhone a vyčkejte, dokud se nenačtou všechny položky. Poté už jen stačí najít kolonku s aktualizací, rozkliknout ji a zvolit možnost Odstranit aktualizaci.

Jaká je nejnovější verze iOS?

Stažení nejnovějších aktualizací softwaru od společnosti Apple. Udržování softwaru v aktuálním stavu je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžete udělat pro zabezpečení svých produktů Apple. Nejnovější verze iOS a iPadOS je 15.4.1. Přečtěte si, jak aktualizovat software iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Lidé se také ptají, jak zprovoznit iphone 4? Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože kroky potřebné ke zprovoznění iPhonu 4 se mohou lišit v závislosti na konkrétním problému. Mezi obecné tipy, které mohou pomoci, však patří restartování iPhonu 4, aktualizace softwaru a ujištění, že jsou všechna nastavení správná. Pokud máte stále potíže, můžete se obrátit na podporu společnosti Apple a požádat o další pomoc.

Jak aktualizovat iPhone přes pocitac?

Existují dva způsoby, jak aktualizovat iPhone přes pocitac. Prvním způsobem je použití vestavěné funkce aktualizace v iTunes. Druhým způsobem je použití nástroje třetí strany, například iMyFone D-Port Pro.
Chcete-li aktualizovat iPhone pomocí iTunes, nejprve se ujistěte, že máte v pocitacu nainstalovanou nejnovější verzi iTunes. Poté připojte iPhone k pocitacu pomocí kabelu Lightning. Po připojení iPhonu otevřete iTunes a vyberte své zařízení.
Klikněte na kartu "Souhrn" a poté klikněte na "Zkontrolovat aktualizace". iTunes nyní zkontrolují všechny dostupné aktualizace pro váš iPhone. Pokud je aktualizace k dispozici, klikněte na "Stáhnout a aktualizovat".
Chcete-li aktualizovat iPhone pomocí programu iMyFone D-Port Pro, připojte zařízení k pocitacu a spusťte program. Vyberte "Zálohování a export ze zařízení" a poté klikněte na "Exportovat data".
Vyberte data, která chcete exportovat, a klikněte na "Exportovat". Po dokončení exportu klikněte znovu na "Zálohování a export ze zařízení" a tentokrát vyberte "Obnovit zálohu do zařízení".
Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a klikněte na "Obnovit". Po dokončení obnovy bude váš iPhone aktualizován na nejnovější verzi systému iOS.

By Godewyn Delcastillo

Jak stáhnout DirectX 12? :: Jak aktualizovat iOS 9?
Užitečné odkazy