Domovská stránka > K > Kdy Bude Ios 15 Na Iphone 7?

Kdy bude iOS 15 na iPhone 7?

Datum vydání iOS 15

Nový operační systém iOS 15 vyjde společně s iPadOS 15 a WatchOS 8 na podzim 2021.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, co je noveho na ios 15?

Co je nového v iOS 15. Každoroční update na novou verzi iOS letos přinesl pár větších změn jako například možnost „facetimovat“ s uživateli Androidu a Windows nebo vylepšení umělé inteligence, který rozpozná zvířata, rostliny či text na fotografiích. Kdy se prestane podporovat iPhone 7? Všechny iPhony, které se objeví v roce 2022.

Kdy bude iOS 154?

Nové očekávané iOS 15.4 vstoupilo do první beta verze v lednu. Zhruba v půlce března 2022 však dorazí finální veřejná aktualizace, která bude dostupná pro všechny iPhony s aktuální verzí iOS 15.3.1. Kdy má vychazet nový iPhone? K představení by mělo dojít někdy mezi zářím a říjnem 2022, přičemž datum, kdy vyjde iPhone pro rok 2022 na trh, i ten český, je zatím zahaleno tajemstvím. Pokud vše půjde podle plánu, do konce října 2022 se iPhony začnou vyhřívat na plutech obchodů.

Kdy vyjde iOS?

Je téměř jistotou, že se v pondělí 6. června 2022 dočkáme představení nového operačního systému pro telefony iPhone s označením iOS 16. Stane se tak během úvodní Keynote k WWDC22. Co je to iOS? iOS je mobilní operační systém pro telefony iPhone společnosti Apple. Nejdříve byl jako iPhone OS vyvinut na základě macOS pro původní iPhone uvedený na trh v roce 2007, později byl upraven i pro další mobilní zařízení jako je multimediální přehrávač iPod touch a tablet iPad.

Můžete se také zeptat, co bude v ios 15?

Proto odborníci očekávají, že v tomto roce například Apple představí aktualizaci, díky které si lidé budou moci nastavit v mobilu jiné výchozí aplikace, než ty od Applu. U některých už to možné je, například mail či vyhledávač, ale například u kalendáře ne. Jak dlouho bude podporovany iPhone se? Podle společnosti Apple bude iPhone SE podporován "přibližně tři roky" po svém vydání. To znamená, že Apple bude pro iPhone SE vydávat aktualizace softwaru a bezpečnostní záplaty přibližně do roku 2021. Poté je pravděpodobné, že iPhone SE již nebude schopen používat nejnovější verze systému iOS a bude stále zranitelnější vůči bezpečnostním hrozbám.

Kdy vyjde iPhone 16?

Oficiální datum vydání iPhonu 16 není k dispozici, ale hovoří se o jeho vydání v září 2021.

By Tedman Gassler

Který iPhone fotí nejlépe? :: Jak stáhnout iOS 154?
Užitečné odkazy