Domovská stránka > m > Čím Otevřít Soubor V Pdf?

Čím otevřít soubor v PDF?

Otevírání PDF

PDF lze otevřít mnoha způsoby: z aplikace Acrobat , z e-mailové aplikace, ze souborového systému nebo na síti z webového prohlížeče.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak kopírovat text v pdf?

Otevřete dokument PDF v aplikaci Reader. Klikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr. Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obraz. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat. Jak vytvořit PDF soubor zdarma? Soubory PDF lze vytvořit z textu a obrázků kopírovaných z aplikací v systému Mac OS nebo Windows.

 1. Zachycení obsahu do schránky: Použijte příkaz pro kopírování v aplikacích.
 2. V aplikaci Acrobat vyberte možnost Soubor > Vytvořit > PDF ze schránky. Nebo zvolte Nástroje > Vytvořit PDF > Schránka > Vytvořit.

Jak upravit soubor v PDF?

Zvolte Nástroje > Upravit PDF > Upravit . Text a obrázky, které můžete upravovat, jsou označeny pomocí tečkovaných obrysů. Vyberte text, který chcete změnit. Na panelu Formát na pravé straně můžete vybrat písmo, velikost písma nebo jiné možnosti formátování. Jak z PDF na JPG? Převádějte soubory PDF do formátu JPG pomocí aplikace Acrobat

 1. Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.
 2. V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF.
 3. Zvolte možnost Obrázek jako formát exportu, a pak zvolte možnost JPEG.
 4. Klikněte na položku Exportovat.

Může se také zeptat, proč nejde otevřít soubor pdf?

Častá je např. hláška „Soubor nejde otevřít“ či „Chyba formátu: Není PDF, nebo byl soubor poškozen„. Nejčastějšími chybami je potom poškozená referenční tabulka xref či samotný obsah dokumentu. V takovém případě nejprve vyzkoušejte PDF otevřít v jiné aplikaci. Jak nastavit PDF? Kroky k nastavení aplikace Acrobat Reader DC nebo Acrobat DC jako výchozí program pro PDF: Pravým tlačítkem klikněte na obrázek souboru PDF a potom vyberte možnost Vlastnosti. V dialogu Vlastnosti pro daný soubor klikněte na tlačítko Změnit.

Také, jak otevřít ke čtení chráněné pdf?

2Metoda 2 ze 5:Použití Adobe Acrobat (Známé heslo)

 1. Otevřete program Adobe Acrobat.
 2. Klikněte Soubor.
 3. Klikněte na Otevřít.
 4. Dvakrát klikněte na PDF, které chcete otevřít.
 5. Klikněte na ikonu zámku.
 6. Klikněte na Detaily Povolení.
 7. Klikněte na rámeček Způsob zabezpečení.
 8. Vyberte Bez zabezpečení.
Proč nejde Kopírovat text z PDF? Existuje několik důvodů, proč se vám nemusí podařit zkopírovat text z PDF. Soubor PDF může být chráněn heslem, což znamená, že k otevření souboru a zobrazení jeho obsahu potřebujete heslo. Případně může být soubor PDF uzamčen, což znamená, že obsah můžete zobrazit, ale nemůžete v něm provádět žádné změny. A nakonec může být soubor PDF nastaven pouze na prohlížení, což znamená, že si obsah můžete prohlížet, ale nemůžete ho kopírovat.

Jak se kopíruje text?

Existuje několik způsobů kopírování textu:
1. Označte myší text, který chcete kopírovat. Klepněte pravým tlačítkem myši na zvýrazněný text a vyberte možnost "Kopírovat".
2. Zvýrazněte myší text, který chcete zkopírovat. Na klávesnici stiskněte klávesovou zkratku "Ctrl+C".
3. Umístěte kurzor na začátek textu, který chcete zkopírovat. Podržte stisknutou klávesu "Shift" a pomocí kláves se šipkami zvýrazněte text. Klepněte pravým tlačítkem myši na zvýrazněný text a vyberte možnost "Kopírovat".
4. Umístěte kurzor na začátek textu, který chcete kopírovat. Podržte stisknutou klávesu "Shift" a pomocí kláves se šipkami zvýrazněte text. Na klávesnici stiskněte klávesy "Ctrl+C".

By Ashley Demuizon

Jak překopírovat PDF do Wordu? :: Jak si pujcit knihu v knihovne?
Užitečné odkazy