Domovská stránka > J > Jak Otevřít Soubor Pdf?

Jak otevřít Soubor PDF?

Aplikace Acrobat Reader DC je jediný bezplatný prohlížeč souborů PDF, který umí otevřít všechny typy obsahu ve formátu PDF (včetně formulářů a multimédií) a pracovat s nimi. Přejděte na stránku pro stažení aplikace Adobe Acrobat Reader a klikněte na tlačítko Instalovat.

Přečtěte si více

Podle toho, jak vytvořit soubor v pdf?

Spusťte aplikaci Acrobat a zvolte Nástroje> Vytvořit PDF. Vyberte typ souboru, ze kterého chcete vytvořit PDF: jeden soubor, více souborů, skener nebo jinou možnost. V závislosti na typu souboru klikněte na Vytvořit nebo Další. Podle zobrazených pokynů vytvořte dokument PDF a uložte ho do požadovaného umístění. Jak převést PDF do doc? Převádějte soubory PDF do Wordu pomocí aplikace Acrobat

 1. Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.
 2. V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF.
 3. Zvolte možnost Microsoft Word jako formát exportu, a pak zvolte možnost Dokument Word.
 4. Klikněte na položku Exportovat.

Jak dát PDF na celou obrazovku?

Chcete-li procházet stránky dokumentu, klikněte na obrazovku, na které je zobrazena stránka v režimu Celá obrazovka.

 1. Zvolte možnost Zobrazení > režim Celá obrazovka.
 2. Proveďte libovolné z následujících úkonů:
 3. Chcete-li režim Celá obrazovka zavřít, stiskněte klávesovou zkratku Ctrl+L nebo klávesu Esc.
Proč nejde otevřít soubor PDF? Častá je např. hláška „Soubor nejde otevřít“ či „Chyba formátu: Není PDF, nebo byl soubor poškozen„. Nejčastějšími chybami je potom poškozená referenční tabulka xref či samotný obsah dokumentu. V takovém případě nejprve vyzkoušejte PDF otevřít v jiné aplikaci.

Jak vytvořit PDF soubor zdarma?

Soubory PDF lze vytvořit z textu a obrázků kopírovaných z aplikací v systému Mac OS nebo Windows.

 1. Zachycení obsahu do schránky: Použijte příkaz pro kopírování v aplikacích.
 2. V aplikaci Acrobat vyberte možnost Soubor > Vytvořit > PDF ze schránky. Nebo zvolte Nástroje > Vytvořit PDF > Schránka > Vytvořit.
Jak vytvořit PDF zdarma? Existuje několik způsobů, jak vytvořit bezplatné PDF. Jedním ze způsobů je použití bezplatného online konvertoru PDF. Dalším způsobem je použití bezplatného programu pro tvorbu PDF. A konečně některé tiskárny mají možnost tisku do PDF.

Jak udělat více stránkové PDF?

Jak vytvořit vícestránkové PDF s PDF Merge?

 1. U jednotlivých políček klikneme na „Browse“ a vždy vložíme jedno z PDF, které chceme spojit.
 2. Po vložení klikneme na „Merge“ a počkáme 10 sekund na odpočet reklamy.
Když to vezmeme v úvahu, jak převést pdf na word zdarma? Existuje několik způsobů, jak bezplatně převést PDF do dokumentu Word. Jedním ze způsobů je použití bezplatného online konvertoru, například PDF to Word. Dalším způsobem je použití bezplatného programu pro čtení PDF, který má možnost exportovat PDF do formátu Word, například Adobe Reader. A konečně můžete použít bezplatnou zkušební verzi placeného programu pro převod PDF.

Jak otevřít soubor PDF ve Wordu?

Pokud potřebujete otevřít soubor PDF ve Wordu, můžete použít jednu ze dvou metod. První z nich je použití nástroje Vložit objekt. Pomocí této metody můžete soubor PDF vložit do dokumentu aplikace Word jako objekt. Za tímto účelem otevřete dokument aplikace Word, do kterého chcete soubor PDF vložit. Poté klepněte na kartu Vložení a ve skupině Text klepněte na položku Objekt. V dialogovém okně Vložit objekt vyberte možnost Vytvořit ze souboru a klepněte na tlačítko Procházet. Vyhledejte soubor PDF, který chcete vložit, a klepněte na tlačítko Vložit. Soubor PDF bude nyní vložen do dokumentu aplikace Word jako objekt.
Druhou metodou je použití online konvertoru Office. Pomocí této metody můžete soubor PDF převést na dokument aplikace Word. Za tímto účelem otevřete soubor PDF, který chcete převést. Poté klepněte na kartu Soubor a na tlačítko Uložit jako. V dialogovém okně Uložit jako klikněte na rozevírací šipku vedle položky Uložit jako typ a vyberte možnost Dokument aplikace Word. Zadejte název souboru a klepněte na tlačítko Uložit. Soubor PDF bude nyní převeden na dokument aplikace Word.

By Blancha

Jak otevřít soubor ve formátu RAR? :: Co je lepší FAT32 nebo NTFS?
Užitečné odkazy