Domovská stránka > P > Proč Mi Nejde Otevřít Soubor Pdf?

Proč mi nejde otevřít soubor PDF?

Aktualizujte aplikaci Acrobat Reader DC nebo Acrobat DC

Instalací nejnovějších aktualizací se může problém vyřešit. Otevřete aplikaci Acrobat Reader DC nebo Acrobat DC. Vyberte možnost Nápověda > Zkontrolovat aktualizace. Pokud se zobrazí dialogové okno nástroje aktualizace, klikněte na tlačítko Ano.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak otevírat soubory pdf?

Soubory PDF lze upravovat pomocí komerčního softwarového programu Adobe Acrobat. Formát lze otevřít a prohlížet pomocí bezplatné aplikace Adobe Acrobat Reader nebo zásuvného modulu Adobe Acrobat Reader, který je k dispozici pro webové prohlížeče a další programy. Jak stáhnout PDF do mobilu? Uložení PDF souboru na mobilní zařízení

 1. Otevřete soubor, který chcete uložit jako soubor PDF, a pak klepněte na položku soubor na tabletu nebo klepněte na ikonu souboru.
 2. Na kartě soubor klepněte na Tisk.
 3. Pokud ještě není vybraná, v rozevíracím seznamu klikněte na Uložit jako PDF a potom na Uložit.
 4. Klepněte na Uložit.

Jak otevřít zaheslované PDF Android?

Obslužné programy PDF (Android)

Pokud používáte mobilní telefon nebo tablet robot, Doporučuji vám zvážit použití Obslužné programy PDF : Jedná se o bezplatnou aplikaci, která vám umožní odstranit heslo použité k ochraně souborů PDF před úpravou obsahu.
Jak otevřít zip soubor v telefonu? Rozbalení souborů

 1. V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .
 2. Dole klepněte na Procházet .
 3. Přejděte do složky, která obsahuje soubor ZIP k rozbalení.
 4. Vyberte soubor ZIP.
 5. Zobrazí se vyskakovací okno s obsahem daného souboru.
 6. Klepněte na Rozbalit.
 7. Zobrazí se náhled rozbalovaných souborů.
 8. Klepněte na Hotovo.

Jak otevřít přílohu PDF?

Čím otevřít .pdf přílohu v emailu s fakturací?

 1. Vyberte operační systém.
 2. Vyberte verzi operačního systému.
 3. Vyberte jazyk CZECH.
 4. Klikněte na CONTINUE.
 5. Poté se Vám pod formulářem objeví tlačítko Download Adobe Reader.
Také, jak otevřít pdf v chrome? 1. V Chrome přejděte do nastavavení zobrazování dokumentů PDF: chrome://settings/content/pdfDocuments a zapněte volbu Otevřít soubory PDF pomocí jiné aplikace. Od této chvíle se Chrome nebude pokoušet zobrazovat PDF dokument, namísto toho jej bude ukládat do souboru pro otevření v Adobe Reader.

Jak opravit chybu v PDF?

Co ale s dokumentem, kde jste našli chybu, a např. nemůžete znovu provést export? Můžete si pořídit nástroj, který PDF edituje jako by se nechumelilo. PDF Transformer+ od firmy ABBYY je komerční, ale podobný nástroj bezplatně od nikoho nestanete. Jak nastavit výchozí PDF? Výchozí soubor PDF neexistuje. Soubory PDF můžete otevřít v aplikaci Preview a poté je uložit jako výchozí typ souboru tak, že je otevřete v aplikaci Preview a vyberete Soubor > Exportovat jako > PDF.

Jak dát PDF na celou obrazovku?

Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože nejlepší způsob přepnutí souboru PDF do režimu celé obrazovky se může lišit v závislosti na softwaru, který používáte k jeho prohlížení. Obecně však platí, že většina prohlížečů PDF má možnost přejít do celoobrazovkového režimu výběrem z nabídky Zobrazení nebo stisknutím klávesy F11 na klávesnici. Jakmile se dostanete do celoobrazovkového režimu, může být nutné jej ukončit stisknutím klávesy Esc.

By Horick

Jak otevřít soubor v zipu? :: Jak otevřít soubor PDF v mobilu?
Užitečné odkazy