Domovská stránka > J > Jak Otevřít Soubor Pdf V Mobilu?

Jak otevřít soubor PDF v mobilu?

V první řadě to jsou Google Dokumenty (Dokumenty, Tabulky, Prezentace, PDF Viever), Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote) a pak také v univerzálním balíku WPS Office, který dokáže otevřít téměř všechny formáty kancelářských souborů.

Přečtěte si více

Proč mi nejde otevřít PDF?

Aktualizujte aplikaci Acrobat Reader DC nebo Acrobat DC

Instalací nejnovějších aktualizací se může problém vyřešit. Otevřete aplikaci Acrobat Reader DC nebo Acrobat DC. Vyberte možnost Nápověda > Zkontrolovat aktualizace. Pokud se zobrazí dialogové okno nástroje aktualizace, klikněte na tlačítko Ano.
Jak otevřít soubor PDF? Otevírání PDF

PDF lze otevřít mnoha způsoby: z aplikace Acrobat , z e-mailové aplikace, ze souborového systému nebo na síti z webového prohlížeče.

Jak dostat do iPhonu PDF?

Na Macu otevřete aplikaci Knihy, najděte ve Finderu nebo na ploše soubor PDF a přetáhněte ho do knihovny. Soubor PDF pak bude dostupný v aplikaci Knihy na jakémkoli iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu, na kterém jste přihlášení stejným Apple ID a máte pro Knihy zapnutý iCloud Drive. Jak otevřít zaheslované PDF Android? Obslužné programy PDF (Android)

Pokud používáte mobilní telefon nebo tablet robot, Doporučuji vám zvážit použití Obslužné programy PDF : Jedná se o bezplatnou aplikaci, která vám umožní odstranit heslo použité k ochraně souborů PDF před úpravou obsahu.

Tak jak otevřít zip soubor v telefonu?

Rozbalení souborů

 1. V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .
 2. Dole klepněte na Procházet .
 3. Přejděte do složky, která obsahuje soubor ZIP k rozbalení.
 4. Vyberte soubor ZIP.
 5. Zobrazí se vyskakovací okno s obsahem daného souboru.
 6. Klepněte na Rozbalit.
 7. Zobrazí se náhled rozbalovaných souborů.
 8. Klepněte na Hotovo.
Tak jak otevřít přílohu pdf? Čím otevřít .pdf přílohu v emailu s fakturací?
 1. Vyberte operační systém.
 2. Vyberte verzi operačního systému.
 3. Vyberte jazyk CZECH.
 4. Klikněte na CONTINUE.
 5. Poté se Vám pod formulářem objeví tlačítko Download Adobe Reader.

Jak otevřít PDF v Chrome?

1. V Chrome přejděte do nastavavení zobrazování dokumentů PDF: chrome://settings/content/pdfDocuments a zapněte volbu Otevřít soubory PDF pomocí jiné aplikace. Od této chvíle se Chrome nebude pokoušet zobrazovat PDF dokument, namísto toho jej bude ukládat do souboru pro otevření v Adobe Reader. Jak otevrit zaheslované PDF? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože závisí na typu šifrování použitého v souboru PDF a na softwaru, který máte k dispozici. Obecně však platí, že zašifrovaný soubor PDF můžete otevřít následujícím způsobem:
1. Stáhněte si a nainstalujte čtečku PDF, která podporuje šifrované soubory PDF, například Adobe Acrobat Reader.
2. Otevřete zašifrovaný soubor PDF ve čtečce PDF.
3. Na výzvu zadejte heslo k souboru PDF.
4. Po otevření souboru PDF jej můžete prohlížet, tisknout a ukládat jako obvykle.

Když to vezmeme v úvahu, jak dát pdf na celou obrazovku?

Existuje několik způsobů, jak přepnout soubor pdf do režimu celé obrazovky. Jedním ze způsobů je otevřít pdf v programu, jako je Adobe Acrobat, a poté přejít do nabídky Zobrazit a vybrat možnost Na celou obrazovku. Dalším způsobem je otevřít pdf ve webovém prohlížeči, například Google Chrome, a poté stisknutím klávesy F11 na klávesnici přejít do režimu celé obrazovky.

By Guillema

Proč mi nejde otevřít soubor PDF? :: Jak získat obrázky z videa?
Užitečné odkazy