Domovská stránka > J > Jak Otevřít Poškozený Pdf Soubor?

Jak otevřít poškozený PDF soubor?

Chcete-li se pokusit obnovit poškozený dokument PDF pomocí nástroje PDF Fixer, stačí po instalaci bezplatného softwaru soubor přetáhnout na ikonu klíče. V případě potřeby můžete předem vybrat jiné umístění cílového souboru, například pracovní plochu Windows. Poté program soubor analyzuje a opraví.

Přečtěte si více

Podle toho, jak dostat pdf soubor do wordu?

Převádějte soubory PDF do Wordu pomocí aplikace Acrobat

  1. Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.
  2. V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF.
  3. Zvolte možnost Microsoft Word jako formát exportu, a pak zvolte možnost Dokument Word.
  4. Klikněte na položku Exportovat.
Může se také zeptat, jak importovat pdf do wordu? Online převod PDF na Word

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte PDF do zóny přetažení. Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu DOCX. Acrobat soubor PDF automaticky převede na dokument aplikace Word. Převedený dokument si stáhněte nebo se přihlaste a sdílejte ho.

Lidé se také ptají, jak převést pdf na word zdarma?

Jak mohu konvertovat PDF soubory do Word?

  1. Použijte box pro výběr vašich PDF souborů, které chcete konvertovat na soubory Word.
  2. Začněte konvertovat vaše PDF soubory na soubory Word kliknutím na tlačítko Konvertovat.
  3. Uložte konvertované PDF soubory jako soubory Word kliknutím na tlačítko stáhnout.
Také, jak zaheslovat pdf adobe reader? Vyberte možnost Soubor > Ochránit soubor heslem. Případně můžete vybrat možnost Nástroje > Chránit > Ochránit soubor heslem. Vyberte, jestli chcete nastavit heslo pro zobrazení nebo úpravy PDF. Zadejte a znovu zadejte heslo.

Jak nastavit češtinu v Adobe Reader?

Adobe Reader

Stažení programu

  1. Otevřete si stránku programu.
  2. Pro změnu jazyka klikněte na Different language or operating system.
  3. Vyberte z nabídky Vámi používaný operační systém a preferovaný jazyk programu, pak pokračujte kliknutím na tlačítko Continue.
Jak nastavit Acrobat Reader jako výchozí? Jednoduše klikneme pravým tlačítkem na daný soubor, zvolíme „Otevřít v programu“ a v dalším okně klikneme na „Zvolit jinou aplikaci“. V otevřeném okně vybereme danou aplikaci, v našem případě Adobe Acrobat Reader, a zaškrtneme spodní políčko „K otevírání souborů . pdf vždycky používat tuto aplikaci“ a potvrdíme OK.

Jak nastavit výchozí PDF?

Kroky k nastavení aplikace Acrobat Reader DC nebo Acrobat DC jako výchozí program pro PDF: Pravým tlačítkem klikněte na obrázek souboru PDF a potom vyberte možnost Vlastnosti. V dialogu Vlastnosti pro daný soubor klikněte na tlačítko Změnit. Když to vezmeme v úvahu, jak z internetového prohlížeče otevřít pdf soubor v adobe reader? Existuje několik různých způsobů, jak otevřít soubor PDF v aplikaci Adobe Reader z webového prohlížeče. Jedním ze způsobů je jednoduše kliknout pravým tlačítkem myši na soubor PDF a vybrat možnost "Otevřít pomocí". Pokud není Adobe Reader uveden jako jedna z možností, můžete kliknout na "Zvolit jinou aplikaci" a ze seznamu programů vybrat Adobe Reader.
Dalším způsobem, jak otevřít soubor PDF v programu Adobe Reader z webového prohlížeče, je nejprve stáhnout soubor PDF. To provedete tak, že kliknete na soubor PDF a vyberete možnost "Uložit jako". Zvolte umístění, kam chcete soubor uložit, a poté soubor otevřete v aplikaci Adobe Reader.

Jak dát PDF na celou obrazovku?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože nejlepší způsob přepnutí souboru PDF do celoobrazovkového režimu závisí na softwaru, který k jeho prohlížení používáte. Většina softwaru pro prohlížení PDF má však nějaký druh celoobrazovkového režimu, který lze aktivovat stisknutím tlačítka nebo výběrem možnosti z nabídky. Jakmile jste v celoobrazovkovém režimu, měli byste být schopni používat myš nebo klávesnici k navigaci v dokumentu PDF stejně jako v jakémkoli jiném režimu prohlížení. Pokud máte potíže s nalezením možnosti celoobrazovkového režimu v prohlížeči PDF, vyhledejte další informace v dokumentaci softwaru nebo v souborech nápovědy.

By Sipple Heidinger

Jak se pracuje s grafickým tabletem? :: Jak navrhnout 3D tisk?
Užitečné odkazy