Domovská stránka > C > Co Mám Dělat Když Mi Nefunguje Touch Id?

Co mám dělat když mi nefunguje Touch ID?

Přesvědčte se, že máte nejnovější verzi iOS nebo iPadOS. Ujistěte se, že vaše prsty a snímač Touch ID jsou čisté a suché. * Ze snímače Touch ID otřete nečistoty čistým hadříkem, který nepouští vlákna. Prst by měl snímač Touch ID zcela zakrýt a dotýkat se kovového rámečku kolem.

Přečtěte si více

Také, jak zrušit zámek na iphone?

Změna kódu nebo jeho nastavení

Na starších modelech iPhonu přejděte do Nastavení > Touch ID a kód. Na zařízeních bez Touch ID přejděte do Nastavení > Kódový zámek. Najdete tu několik nastavení a voleb: Vypnout kódový zámek: Klepnutím na tuto volbu kód vypnete.
Jak odemknout cizi iPhone? Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu.

Tak co delat kdyz mi nefunguje tlačítko na iphonu?

Co když vám na iPhonu nebo iPadu nefunguje nějaké tlačítko nebo přepínač

  1. Sundejte všechny ochranné fólie nebo kryty, které by mohly tlačítko nebo přepínač blokovat.
  2. Měkkým hadříkem odstraňte nečistoty a prach okolo tlačítka nebo přepínače.
Pokud jde o to, jak opravit tlačítko na iphone? Zkalibrujte Home Button

Spusťte Akcie, Počasí, nebo jinou z nativních iOS aplikací. Stiskněte a podržte tlačítko pro vypínání, dokud se neobjeví vypínací obrazovka. Poté stiskněte a podržte Home Button po dobu osmi sekund, dokud se opět neobjeví obrazovka aplikace.

Co dělat když nefunguje Home Button?

Pokud Vám nefunguje home button, můžete si v nastavení aktivovat softwarovou verzi tohoto tlačítka, která se bude zobrazovat na displeji. Toto softwarové tlačítko se nazývá Assistive touch a naleznete jej: Nastavení → Zpřístupnění → Assistive Touch. Můžete se také zeptat, proč mi nefunguje otisk prstu? Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Windows a vyberte na možnost Správce zařízení > Biometrická zařízení. Zkontrolujte, zda se vedle ovladače otisku prstu v nabídce Biometrická zařízení nezobrazuje žlutý vykřičník. Pokud ne, můžete nyní zaznamenat svůj otisk prstu a přihlásit se pomocí otisku prstu do systému.

Jak zmenit heslo iPhone?

Na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Apple Watch

  1. Klepněte na Nastavení > [vaše jméno] > Heslo a zabezpečení.
  2. Klepněte na Změnit heslo.
  3. Zadejte svoje aktuální heslo nebo kód k zařízení, zadejte nové heslo a potvrďte ho.
  4. Klepněte na Změnit nebo Změnit heslo.
Také, jak vypnout kód obrazovky? Nastavení nebo změna zámku obrazovky
  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Zabezpečení. Pokud možnost Zabezpečení nevidíte, vyhledejte nápovědu na webu podpory výrobce telefonu.
  3. Chcete-li zvolit typ zámku obrazovky, klepněte na Zámek obrazovky.
  4. Klepněte na typ zámku obrazovky, který chcete použít.

Jak vypnout zámek aktivace iPhone?

Odstranění zámku aktivace

  1. Přejděte na web www.iCloud.com/find.
  2. Přihlaste se svým Apple ID a heslem.
  3. V horní části klikněte na Všechna zařízení.
  4. Vyberte zařízení, které chcete odstranit z iCloudu.
  5. Klikněte na Odstranit z účtu.

By Reifel Sipriano

Jak odblokovat iPhone 7 Plus? :: Co kdyz zapomenu heslo k Apple ID?
Užitečné odkazy