Domovská stránka > C > Co Mám Dělat Když Mám Černou Obrazovku Na Počítači?

Co mám dělat když mám černou obrazovku na počítači?

Pokud se na vašem zařízení Windows černá nebo prázdná obrazovka, zkuste toto:

  1. Pokud chcete probudit obrazovku, použijte jednu z následujících klávesových zkratek: Windows klávesy s logem + P nebo Ctrl + Alt + Del.
  2. U černé obrazovky použijte následující klávesovou zkratku: Windows klávesa s logem + Ctrl + Shift + B.

Přečtěte si více

Pokud jde o to, co dělat když je černá obrazovka?

[Notebook] Řešení problému - Počítač nelze zapnout a objeví se černá obrazovka

  1. Odstraňte baterii (některé modely nemají vyjímatelnou baterii) a adaptér.
  2. Stiskněte a podržte zapínací tlačítko po dobu 40 sekund.
  3. Znovu připojte baterii (pouze pro modely s vyjímatelnou baterií) a připojte adaptér.
Když to vezmeme v úvahu, jak vyresit black screen? Chcete-li opravit Black Screen of Death, použijte svého Správce úloh a najděte všechny procesy RunOnce a ukončete je.
  1. Stiskněte Ctrl + Shift + Esc.
  2. Hledejte všechny instance RunOnce.
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši na RunOnce a vyberte Stop/End Task.

Co dělat když mi nejde zapnout počítač?

Vyvolejte znovu činnost, při které přestane počítač reagovat. Jakmile počítač zamrzne, stiskněte a držte pravou klávesu CTRL + 2x po sobě stiskněte klávesu SCROLL LOCK . Dojde k vyvolání modré obrazovky (BSOD). Po následném restartování počítače naleznete soubor MEMORY. Jak opravit obrazovku na PC? CTRL + ALT + šipka nahoru – převrátí obrazovku do standardní pozice, CTRL + ALT + šipka dolů – převrátí obrazovku vzhůru nohama (o 180 stupňů), CTRL + ALT + šipka doleva – převrátí obrazovku o 90 stupňů doleva, CTRL + ALT + šipka doprava – převrátí obrazovku o 90 stupňů doprava.

Co dělat když mi nejde obrazovka na notebooku?

Pomocí následujících kroků vyřešíte problémy se zobrazením, obrazovkou nebo monitorem.

  1. Zkontrolujte napájení
  2. Zkontrolujte obrazovku s logem nebo BIOS.
  3. Zkontrolujte kabely.
  4. Zkontrolujte nastavení displeje.
  5. Aktualizujte nebo Vraťte ovladače zpět.
  6. Vyzkoušejte různé aplikace.
  7. Získejte podporu nebo pomoc se zárukou.
Jak opravit počítač který nelze spustit? Po restartování počítače přejděte do části Troubleshoot > Advanced Options > Startup Repair. Po dokončení procesu opravy spouštění systému restartujte počítač. Pokud se počítači nedaří spustit operační systém, spusťte opravu spouštění pomocí instalačního disku systému Windows.

Co dělat když se počítač nespustil správně?

Odpovědi (5)  Pokud nefunguje žádná z možností obnovy a nemáš žádou zálohu systému kterou by jsi mohl obnovit, je asi načase Windows 10 znovu čistě nainstalovat. Jak na to je popsané zde: Nefunkční Windows 10 - přeinstalace. Ale je možné že je rozbitý HW počítače a možná to časem nastane znovu. Lidé se také ptají, proč zamrza pc? Napájecí jednotka počítače musí být dostatečně účinná, aby v systému bylo správné napětí. I když máte výkonný počítač s nejnovějším procesorem, dostatek paměti RAM a dobrou základní desku, nedostatečné napájení nebo náhle přepětí může způsobit, že počítač při dalším spuštění zamrzne.

Když to vezmeme v úvahu, jak zprovoznit nový notebook?

Jak zprovoznit nový notebook?

  1. Instalace základních podpůrných doplňků pro správné zobrazování webových stránek.
  2. Instalace programů pro přehrávání videí, hudby včetně potřebných doplňků
  3. Instalace kancelářského balíčku pro psaní dokumentů, vytváření tabulek a grafů, přípravu prezentací
  4. Instalace antivirové ochrany.

By Zalea

Co je to MsMpEng exe? :: Co způsobuje černá obrazovka?
Užitečné odkazy