Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Mi Nefunguje Home Button?

Co delat kdyz mi nefunguje Home Button?

Pokud Vám nefunguje home button, můžete si v nastavení aktivovat softwarovou verzi tohoto tlačítka, která se bude zobrazovat na displeji. Toto softwarové tlačítko se nazývá Assistive touch a naleznete jej: Nastavení → Zpřístupnění → Assistive Touch.

Přečtěte si více

Pokud jde o to, jak opravit home button?

Stačí vyměnit tlačítko, připadně flex kabel a home button bude plně funkční. V tomto případě je již tlačítko s funkcí čtení otisku prstu (Touch ID). Po výměně tlačítka za nové přestane fungovat otisk prstu z důvodu párovaní původního tlačítka se základní deskou, mechanicky je však tlačítko po výměně funkční. Může se také zeptat, co delat kdyz nefunguje tlačítko na iphonu? Co když vám na iPhonu nebo iPadu nefunguje nějaké tlačítko nebo přepínač

  1. Sundejte všechny ochranné fólie nebo kryty, které by mohly tlačítko nebo přepínač blokovat.
  2. Měkkým hadříkem odstraňte nečistoty a prach okolo tlačítka nebo přepínače.

Jak odemknout iPhone kdyz nefunguje Home Button?

Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko. Co delat kdyz mi nefunguje Touch ID? Co když Apple Touch ID stále nefunguje?

  1. První je kompletní resetování zařízení do výrobních nastavení. V takovém případě však přijdete o všechna uložená data, je tak třeba předem provést zálohu.
  2. Druhou je návštěva kvalitního servisu. Je možné, že modul senzoru je poškozen a bude nutná jeho oprava či výměna.

Jak nastavit virtualni Home Button?

Zapnutí funkce AssistiveTouch

  1. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Touch a výběrem AssistiveTouch tuto funkci zapněte.
  2. Řekněte „Hey Siri“ a pak „Zapni AssistiveTouch. “
  3. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Zkratka zpřístupnění a zapněte AssistiveTouch.
Jak zprovoznit Touch ID? Touch ID je funkce, která uživatelům umožňuje odemknout iPhone nebo iPad pomocí otisku prstu. Chcete-li nastavit Touch ID, otevřete aplikaci Nastavení a přejděte do části Touch ID a přístupový kód. Zde budete vyzváni k zadání přístupového kódu. Po zadání přístupového kódu budete moci přidat otisky prstů. Chcete-li přidat otisk prstu, jednoduše položte prst na tlačítko Domů a podržte jej tam, dokud neucítíte vibraci.

Jak odemknout iPhone?

Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu. Proč mi nefunguje otisk prstu? Existuje několik důvodů, proč otisk prstu nemusí fungovat. Prvním důvodem je, že váš prst může být příliš suchý nebo zpocený. Otisky prstů nefungují dobře, když jsou příliš suché nebo zpocené, protože hřebeny, které tvoří otisk prstu, nelze správně přečíst. Druhým důvodem je, že váš prst může být příliš špinavý. Pokud je váš prst pokrytý špínou nebo mastnotou, může to snímači zabránit ve správném přečtení otisku prstu. Třetím důvodem je poškození nebo znečištění snímače. Pokud je snímač poškozený, nemusí být schopen otisk prstu správně přečíst. Pokud je snímač znečištěný, může to rovněž bránit správnému přečtení otisku prstu.

Jak nastavit Home Button iPhone?

Předpokládejme, že chcete vědět, jak nastavit citlivost domovského tlačítka na iPhonu:
1. Přejděte do Nastavení
2. Klepněte na položku Obecné
3. Klepněte na položku Zpřístupnění
4. Klepněte na tlačítko Domů
5. Klepnutím na přepínač vedle položky Přizpůsobit rychlost kliknutí jej zapněte
6. Pomocí posuvníku upravte rychlost kliknutí domovského tlačítka. Čím více doprava posunete, tím pomalejší bude rychlost kliknutí.

By Trudey

Jak nastavit Home Button na iPhone? :: Jak najít Bluetooth v počítači?
Užitečné odkazy