Domovská stránka > C > Co Dělat Když Mi Nefunguje Dotykový Displej?

Co dělat když mi nefunguje dotykový displej?

Pokud nereaguje displej na dotyk, zkuste tvrdý restart

tvrdým restartem, kdy podržíme buď samotné tlačítko “power” nebo kombinaci tlačítka pro snížení hlasitosti (u některých pro zvýšení hlasitosti) a zapnutí/vypnutí po dobu asi 10 sekund. Všechny operace budou ihned ukončeny a dojde k restartování systému.

Přečtěte si více

Co delat kdyz nefunguje display?

Dotykový displej nefunguje správně

 1. Funkci dotykového displeje mohou ovlivnit nečistoty, teplo nebo použití krytů zařízení či ochranných fólií displeje.
 2. Vypněte zařízení a znovu je zapněte.
 3. V situacích, kdy zařízení přestane reagovat a nelze je normálně restartovat, můžete vynutit jeho restart nebo vypnutí.
Proč nefunguje dotyková obrazovka? Dotyková obrazovka počítače nemusí reagovat, protože je zakázaná nebo je nutné ji přeinstalovat. Povolte nebo přeinstalujte ovladač dotykové obrazovky pomocí Správce zařízení systému Windows.

Jak opravit displej na mobilu?

Postup výměny displeje na mobilu:
1. Rozmontujte celý telefon pomocí šroubováku a odstraňte prasklé sklo.
2. Odstraňte boční pásky, které drží displej k telefonu.
3. Vložte nové sklo a odstraňte vnitřní ochranu.
4. Sestavte telefon zpět tak, aby nové sklo těsně přiléhalo ke zbytku telefonu. Co dělat když iPhone nereaguje na dotek? Když je obrazovka příliš citlivá nebo reaguje na dotyk nepravidelně

 1. Restartujte svůj iPhone nebo iPad.
 2. Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez špíny nebo kapek vody.
 3. Odpojte všechny doplňky připojené přes Lightning nebo USB-C.
 4. Sundejte kryty a chrániče displeje.

Co delat kdyz si telefon dělá co chce?

v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet. Jak restartovat telefon kdyz nereaguje? Pokud telefon nereaguje, můžete ho restartovat několika způsoby. Nejprve zkuste na několik sekund podržet stisknuté tlačítko napájení. Pokud to nepomůže, zkuste vyjmout baterii (pokud je to možné) a poté ji znovu vložit. Pokud ani jedna z těchto možností nepomůže, bude možná nutné připojit telefon ke zdroji napájení a poté zkusit na několik sekund podržet tlačítko napájení.

Co dělat když se vám rozbije displej?

Možnosti jsou různé:

 1. Reklamace. Jako první možnost, která každého napadne, je reklamace.
 2. Pojistka na “blbost” Pojištění odpovědnosti za škodu, lidově “pojistka na blbost” je další možností, jak situaci vyřešit.
 3. Prodej rozbitého zařízení
 4. Oprava v neautorizovaném servisu.
 5. Prevence.
Co dělat když nefunguje dotykový displej Samsung? Pokud dotyková obrazovka v zařízení Samsung nefunguje, můžete problém vyřešit několika způsoby. Nejprve se ujistěte, že je obrazovka čistá a bez jakýchkoli nečistot nebo úlomků. Pokud obrazovka stále nereaguje, zkuste zařízení restartovat. Pokud problém přetrvává, bude možná nutné obnovit tovární nastavení zařízení.

Také, proč mi blbne mobil?

Existuje několik možných důvodů, proč se váš mobilní telefon chová špatně. Jednou z možností je problém s hardwarem, například uvolněný spoj nebo poškozená součástka. Další možností je problém se softwarem, například poškozený soubor nebo virus. A konečně je také možné, že problém je na straně poskytovatele služeb, například problém s jeho sítí nebo problém s účtováním.

By Skutchan

Jak udělat dotykovou obrazovku? :: Proč se mi zastavuji aplikace?
Užitečné odkazy