Domovská stránka > C > Co Kdyz Zapomenu Heslo K Apple Id?

Co kdyz zapomenu heslo k Apple ID?

Obnovení hesla

  1. Přejděte na web Moje Apple ID a vyberte možnost „Obnovte své heslo“.
  2. Zadejte své Apple ID a vyberte Další. Pokud si ho nepamatujete, zvolte Zapomenuté Apple ID.
  3. Po zadání Apple ID máte k dispozici tři způsoby obnovení hesla. Zvolte jednu z níže uvedených možností: Odpovězte na bezpečnostní otázky.

Přečtěte si více

Jak zjistit svuj iCloud?

Své Apple ID zjistíte po otevřením iCloud pro Windows. Případně spusťte iTunes, vyberte Účet a poté klikněte na Zobrazit můj účet. Jste-li k iTunes přihlášení svým Apple ID, ukáže se vám název účtu i s emailovou registrační adresou. Lidé se také ptají, kde zjistím své apple id? Zvolte nabídku Apple  > Předvolby systému. Klikněte na Apple ID. Kliknutím na název kteréhokoli zařízení zobrazíte jeho podrobnosti, například model, sériové číslo a verzi operačního systému. Konkrétní informace závisejí na typu zařízení.

Může se také zeptat, jak vypnout zrcadleni na iphonu?

S příchodem iOS 14 si však uživatelé mohou automatické překlopení deaktivovat. V tomto případě stačí, abyste se přesunuli do aplikace Nastavení, kde sjeďte níže a otevřete sekci Fotoaparát. Zde už jen stačí, abyste funkci Zrcadlit přední fotoaparát pro deaktivaci překlopení aktivovali. Když to vezmeme v úvahu, jak schvalit iphone z jineho zarizeni? Kód zobrazený na důvěryhodném zařízení

  1. Přihlaste se svým Apple ID a heslem na novém zařízení nebo v prohlížeči.
  2. Na některém ze svých důvěryhodných zařízení najděte oznámení o přihlášení.
  3. Klepnutím na Povolit přijměte ověřovací kód.
  4. Dokončete přihlášení tím, že ověřovací kód zadáte na novém zařízení.

Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout zrcadleni iphone?

Chcete-li ukončit zrcadlení iOS nebo iPadOS zařízení, otevřete Ovládací centrum, klepněte na Zrcadlení obrazovky a potom na Ukončit zrcadlení. Co se stane kdyz dám iPhone do tovarniho nastaveni? Obnovení továrního nastavení vymaže z iPhonu, iPadu nebo iPodu veškerá data a nastavení a nainstaluje nejnovější verzi iOS, iPadOS nebo softwaru iPodu.

Jak Odhlasit dite z iPhone?

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Přejděte do Nastavení.
  2. Klepněte na své jméno a na Rodinné sdílení.
  3. Klepněte na jméno člena rodiny, kterého chcete odstranit.
  4. Klepněte na Odstranit [jméno člena rodiny] z rodiny.
Jak odhlásit rozbitý iPhone? Odhlášení na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch
  1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno].
  2. Přejděte dolů až na konce.
  3. Klepněte na Odhlásit se.
  4. Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout.
  5. Zapněte data, jejichž kopii si ve svém zařízení chcete nechat.
  6. Klepněte na Odhlásit se.

Jak zablokovat iPhone na dálku?

Jak zablokovat iPhone

  1. přihlaste se na icloud.com/find (můžete tak učinit z jakéhokoli jiného zařízení)
  2. zařízení, které chcete zablokovat, označte jako ztracené
  3. zařízení se tak na dálku uzamkne přístupovým kódem a ochrání tak data a citlivé informace.
  4. současně s blokací se deaktivuje také Apple Pay.

By Akeylah Bourbeau

Co mám dělat když mi nefunguje Touch ID? :: Jak zrušit účet na iCloud?
Užitečné odkazy