Domovská stránka > C > Co Mám Dělat Když Mám Zablokovanou Sim Kartu?

Co mám dělat když mám zablokovanou SIM kartu?

Stačí párkrát (nejčastěji 3x) do vašeho mobilu zadat špatně PIN kód a malér je na světě, neboť v takovém případě budete vyzváni při příštím zapínání telefonu k zadání PUK kódu. PUK kód tak zůstane jedinou možností, jak odblokovat SIM kartu po špatném zadání PINu.

Přečtěte si více

Jak odblokovat SIM kartu Sazkamobil?

PUK kód naleznete po seškrábání bezpečnostní vrstvy na umělohmotné kartičce, který byl součástí balení vaší SIM karty nebo na stejném místě v Samoobsluze jako PIN kód. Pokud ani PUK nezafunguje, obraťte se na naše Zákaznické centrum 799 505 505 (Po-Pá 8-17). Jak zamknout SIM kartu? Zapnutí nebo vypnutí kódu PIN SIM karty

  1. Na iPhonu přejděte do Nastavení > Mobilní síť > SIM PIN. Na iPadu přejděte do Nastavení > Mobilní data > SIM PIN.
  2. Kód PIN SIM karty můžete zapnout nebo vypnout.
  3. Budete-li o něj požádáni, zadejte stávající kód PIN SIM karty.
  4. Klepněte na Hotovo.

Pokud jde o to, jak najit ztracenou sim kartu?

V takovémto případě by mohla být ideální volbou aplikace Najdi mi mobil, která ti zdarma umožní najít polohu mobilu. Polohu mobilu určuje pomocí lokalizace SIM karty, takže jde o způsob, jak najít telefon podle SIM. Může se také zeptat, kde sehnat puk kód? Kódy PIN a PUK jsou přidělená bezpečnostní čísla pro konkrétní SIM kartu, která zabraňují zneužití telefonu cizími osobami. PIN kód i PUK kód jsou součástí balení SIM karty. Kódy jsou uvedeny přímo na kartičce, ze které se SIM vylomí. Najdete je pod stíracími poli.

Jak odblokovat SIM kartu iPhone?

Obraťte se na svého operátora

iPhone může odblokovat jenom váš operátor. Kontaktujte svého operátora a požádejte ho o odblokování. Může být nutné, aby váš účet splňoval kritéria pro odblokování. Vyřízení žádosti může trvat několik dní.
Jak aktivovat deaktivovanou SIM kartu? Zrušte blokaci. K odblokování SIM karty dojde do 60 minut, pak stačí vypnout a zapnout telefon.

Jak aktivovat SIM kartu SAZKAmobil?

2021 aktivovat novou předplacenou SIM kartu SAZKAmobil, tj. provést první odchozí hovor nebo čerpat jinou službu SAZKAmobilu, a do 7 kalendářních dní, nejpozději však do 30. 6. 2021, odeslat SMS na číslo 8866 ve tvaru „D10“ pro 1 GB dat zdarma. Jak znovu aktivovat SIM kartu Vodafone? V samoobsluze vodafone.cz/muj/ - v sekci Služby – Moje SIM / eSIM vyplňte v části Aktivace nové SIM 19místné výrobní číslo nové SIM a klikněte na uložit. V aplikaci Můj Vodafone - na hlavní stránce v části Další funkce - Zobrazit více zvolte Aktivaci SIM karty a naskenujte 19místné výrobní číslo nové SIM.

Jak zrušit zámek SIM karty?

Změnu i vypnutí PIN naleznete ve svém telefonu nejčastěji na následujícím místě:

  1. Vstupte do Nastavení
  2. Pokračujte do Zabezpečení a zámek obrazovky.
  3. Pokračujte Nastavení zámku SIM karty.
  4. Aktivujte / deaktivujte zámek SIM karty nebo změňte svůj PIN.

By Caravette

Jak zprovoznit klávesnici? :: Kolik stojí nová SIM karta Vodafone?
Užitečné odkazy