Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Nefunguje Nabijecka?

Co delat kdyz nefunguje nabijecka?

Nefunkční nabíječka

Napájecí kabel je hodně využívaný a namáhaný. Často dochází delším používáním k jeho poškození. Pokud není poškození přímo viditelné, půjčte si nabíječku od někoho jiného a otestujte. Pokud ta funguje bez problému, je načase zakoupit nový napájecí kabel.

Přečtěte si více

Jak opravit nabijeni iPhone?

Jednoduchá oprava iPhone Vám pomůže – budete k tomu potřebovat samotný iPhone nebo iPad a obyčejné párátko. Následně stačí nejlépe iOS zařízení vypnout. Po vypnutí stačí uchopit párátko a nečistoty z otvoru pro nabíjení jednoduše vyšťourat. Sami budete jistě překvapeni, kolik nečistot se zde bude skrývat. Jak zapnout bezdratove nabijeni na iPhone? Bezdrátové nabíjení

 1. Připojte nabíječku k napájení.
 2. Položte adaptér na rovnou plochu nebo jiné místo doporučené výrobcem.
 3. Položte iPhone na nabíječku displejem nahoru.
 4. iPhone by se měl začít nabíjet pár sekund po položení na bezdrátovou nabíječku.

Co mám dělat když mi nechce nabíjet mobil?

V případě, že mobilu nechce nabíjet, ať už se jedná o nedostatek nabíjení baterie nebo vypnutí telefonu po 5 minutách, nejbezpečnější možností je pořídit si novou baterii. Na trhu jsou v současnosti dva druhy baterií, konkrétně Li-Pol a Li-Ion. Mezi nejpoužívanější typy baterií v této době patří Li-Ion baterie. V minulosti se používaly baterie NIMH, které měly několik nevýhod. Může se také zeptat, jak nabíjet iphone se? i Pro nabíjení iPhone použijte originální nabíječku nebo nabíječku certifikovanou společností Apple (Made for iPhone – Mfi). Vyhnete se jak riziku poškození telefonu, tak případům, kdy iPhone nenabíjí. S některými neoficiálními kabely totiž iPhone nejde nabít, resp. nabíjení vůbec není indikováno.

Lidé se také ptají, jak opravit nabiječku?

Jak opravit poškozenou nabíječku

 1. Zkontrolujte, zda je zásuvka zapnutá.
 2. Zkontrolujte, zda jsou kabely správně připojeny.
 3. Hledejte světla.
 4. Restartujte nabíjecí zařízení.
 5. Zkuste jinou zásuvku.
 6. Zkontrolujte poškození nabíječky.
 7. Zkontrolujte součásti.
 8. Zkontrolujte pojistky.
Také, jak vycistit nabijeci konektor iphone? Nabíjecí konektor iPhonu nejlépe vyčistíte pomocí nádoby se stlačeným vzduchem. Můžete také použít vatový tampon namočený v izopropylalkoholu. Před čištěním nabíjecího konektoru nezapomeňte iPhone vypnout.

Také, jak vycistit nabijeni u iphone?

Pro vyčištění konektoru stačí párátko opakovaně do konektoru strkat a snažit se veškerý nepořádek a prach dostat směrem ven. Pokud se vám to nebude dařit, můžete na párátko „navléct“ ubrousek či hadřík, který namočíte v čistém alkoholu. Když to vezmeme v úvahu, jak vycistit otvor na nabijeni? Nabíjecí otvor se nachází na zadní straně zařízení a slouží k připojení nabíječky. K vyčištění nabíjecího otvoru použijte vatový tampon namočený v alkoholu. Jemně vložte vatový tampon do nabíjecího otvoru a otáčejte jím, abyste odstranili veškeré nečistoty nebo zbytky.

Jak zapnout bezdrátové nabíjení?

Existuje několik způsobů, jak povolit bezdrátové nabíjení. Jedním ze způsobů je použití elektromagnetického pole. To lze provést pomocí nabíjecí podložky nebo nabíjecí stanice. Dalším způsobem je použití indukčního nabíjení. To využívá elektrický proud k vytvoření magnetického pole.

By Cristin

Jak povolit bezdrátové nabíjení? :: Proč mi nefunguje otisk prstu?
Užitečné odkazy