Domovská stránka > J > Jak Otevřít Soubor Ve Formátu Rar?

Jak otevřít soubor ve formátu RAR?

Ve Windows to půjde pokud si pořídíte nějaký další software – nejrozšířenější je WinZIP (umí řadu dalších formátů, takže i RAR) nebo přímo to co podporuje RAR, tedy asi nejlépe WinRAR. Pracovat s RAR soubory umí i populární 7-Zip. V Microsoft Store je případně RAR Opener.

Přečtěte si více

Jak převést RAR na pdf?

Jak převést RAR k PDF

 1. Otevřete naši bezplatnou webovou stránku pro převod RAR k PDF.
 2. Kliknutím do oblasti přetažení souboru nahrajte soubor RAR nebo přetáhněte soubor RAR něj.
 3. Klikněte na tlačítko Převést.
 4. Odkaz na stahování souborů výsledků bude k dispozici okamžitě po převodu.
Může se také zeptat, co je to rar soubor? RAR je proprietární bezeztrátový kompresní algoritmus, souborový formát a zároveň název komerčního programu pro MS-DOS, jenž byl pro komprimaci, resp. archivaci, souborů tímto algoritmem původně – v roce 1993 – vyvinut.

Také, proč mi nejde otevřít rar?

Archiv rar může být poškozený (nedotažený), stejný problém může být s instalací WinRARu. Soubor ve formátu . rar se ti sám neotevře, i když máš nainstalovaný WinRaR. Ten soubor musíš otevřít pomocí právě toho programu WinRar, otevři si ho, označ to, co chceš rozbalit atd. Jak udělat ze souborů RAR? Pokud chcete WinRAR použít k vytvoření RAR souboru:

 1. Označte soubory (složku), které chcete zabalit.
 2. Klikněte na některý z nich pravým tlačítkem myši.
 3. Z nabídky vyberte „Add to archive…“.

Jak změnit RAR na ZIP?

❓ Jak mohu převést RAR na ZIP? Nejprve je třeba přidat soubor pro konverzi: přetáhněte soubor RAR nebo klikněte dovnitř bílé oblasti a vyberte soubor. Poté klikněte na tlačítko „Převést“. Po dokončení konverze RAR na ZIP můžete stáhnout soubor ZIP. Jak převést ZIP do PDF? Existuje mnoho způsobů, jak převést ZIP do PDF. Jedním ze způsobů je použití nástroje pro převod souborů. Tento typ nástroje umožňuje vybrat soubor ZIP a poté zvolit jako výstupní formát PDF. Převodník souborů pak z obsahu souboru ZIP vytvoří soubor PDF.
Dalším způsobem převodu ZIP do PDF je použití ovladače tiskárny PDF. Tento typ ovladače funguje jako virtuální tiskárna. Jako vstup můžete vybrat soubor ZIP a jako výstup můžete zvolit soubor PDF. Ovladač tiskárny PDF vytvoří z obsahu souboru ZIP soubor PDF.

Kde stáhnout RAR?

Souhrnné informace o WinRAR

 1. Licence. Omezená: Shareware – 40 dní
 2. Verze programu. 6.10 beta.
 3. Autor. RARSoft.
 4. Potřeba instalace. ano.
 5. Domovská stránka. www.rarlab.com.
 6. Velikost souboru. 3,57 MB.
 7. Operační systém. Windows 7,
 8. Jazyk. Čeština.
Také, jak stáhnout rar? Chcete-li stáhnout soubor ve formátu rar, ujistěte se, že máte v počítači nainstalován program, který umí soubory rar otevírat. V počítačích se systémem Windows je obvykle standardně nainstalován program jako WinRAR. Jakmile máte program, který umí otevírat soubory rar, jednoduše klikněte pravým tlačítkem myši na soubor rar, který chcete stáhnout, a vyberte možnost "Rozbalit zde". Tím se obsah souboru rar rozbalí do nové složky.

Jak stáhnout soubor RAR?

Soubor RAR můžete stáhnout několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je stažení extraktoru RAR, například 7-Zip, a následné otevření souboru RAR pomocí tohoto programu. Dalším způsobem je použití webové stránky, která dokáže soubor RAR rozbalit za vás, například Unzip-Online.

By Rosa

Jak otevřít soubor RAR online? :: Jak otevřít Soubor PDF?
Užitečné odkazy