Domovská stránka > J > Jak Otevřít Soubor Rar V Androidu?

Jak otevřít soubor RAR v Androidu?

Rozbalení souborů

 1. V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .
 2. Dole klepněte na Procházet .
 3. Přejděte do složky, která obsahuje soubor ZIP k rozbalení.
 4. Vyberte soubor ZIP.
 5. Zobrazí se vyskakovací okno s obsahem daného souboru.
 6. Klepněte na Rozbalit.
 7. Zobrazí se náhled rozbalovaných souborů.
 8. Klepněte na Hotovo.

Přečtěte si více

Proč mi nejde otevřít RAR?

Archiv rar může být poškozený (nedotažený), stejný problém může být s instalací WinRARu. Soubor ve formátu . rar se ti sám neotevře, i když máš nainstalovaný WinRaR. Ten soubor musíš otevřít pomocí právě toho programu WinRar, otevři si ho, označ to, co chceš rozbalit atd. Jak komprimovat soubory v RAR? WinRAR – Pravým tlačítkem klikněte na soubor či složku, kterou chcete komprimovat, a zvolte položku "Přidat do archivu" s logem programu WinRAR. Pamatujte, že se zvýšením úrovně komprese výrazně vzroste i doba, kterou komprimace zabere.

Jak Zazipovat soubor s heslem?

Jedním z možných řešení je použití programu 7-Zip, který se po instalaci integruje do Průzkumíka. Na souboru (případně složce), který se má komprimovat („zazipovat“), klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte 7-Zip a následně Přidat do archivu… Jak poslat soubor v ZIP? Na soubor klepněte pravým tlačítkem myši a z místní nabídky zvolte možnost Odeslat, Komprimovaná složka (metoda ZIP). TIP: Soubor je ze serveru automaticky odstraněn po jeho stáhnutí příjemcem.

Tak jak udělat archiv?

Nový archiv vytvoříte pomocí aplikace Správa archivů v následujících krocích:

 1. Vyberte Správa archivů ▸ Nový archiv.
 2. Pojmenujte svůj nový soubor archivu a vyberte umístění, kam se má uložit.
 3. Zmáčknutím tlačítka + na nástrojové liště přidejte požadované soubory a složky.
 4. Až dokončíte přidávání souborů, je archiv připraven.
Pokud jde o to, jak převést zip do pdf? Existuje několik různých způsobů, jak převést soubor zip do formátu pdf. Jedním ze způsobů je použití nástroje pro převod souborů, například FileZigZag nebo Zamzar. Dalším způsobem je použít nástroj pro otevírání souborů zip, například 7-Zip, a rozbalit soubory ze souboru zip. Po rozbalení souborů je můžete otevřít v prohlížeči souborů pdf, například v programu Adobe Reader.

Jak stáhnout zazipovaný soubor?

Takto vypadá soubor v zipu. Abyste jej mohli otevřít, klikněte na něj v průzkumníkovi pravým tlačítkem myši a klikněte na Extrahovat vše. Vyberte cílovou složku, abyste mohli rozbalit komprimované soubory či adresář a dále klikněte na Extrahovat. Soubory se „rozbalí“ na pevný disk na požadované místo. Jak otevřít soubor? Soubor lze otevřít několika různými způsoby:
1. Klepněte na soubor pravým tlačítkem myši a vyberte možnost "Otevřít". Tím se soubor otevře ve výchozím programu.
2. Dvakrát klikněte na soubor. Tím se soubor rovněž otevře ve svém výchozím programu.
3. Otevřete výchozí program pro daný typ souboru a poté v nabídce Soubor vyberte možnost "Otevřít". Například pokud máte soubor s příponou .txt, otevřete Poznámkový blok a poté z nabídky Soubor vyberte možnost "Otevřít".
4. Použijte možnost "Otevřít pomocí". Klepněte na soubor pravým tlačítkem myši a vyberte možnost "Otevřít pomocí". Zobrazí se seznam programů, které můžete použít k otevření souboru. Vyberte program, který chcete použít, a zaškrtněte políčko "Vždy použít tento program pro otevření tohoto typu souboru". Tím se vybraný program stane výchozím programem pro daný typ souboru.

Když to vezmeme v úvahu, jak převést rar do pdf?

Neexistuje řešení pro převod souboru RAR do formátu PDF jedním kliknutím. Existuje však několik řešení, která lze použít k provedení tohoto úkolu.
První možností je použití nástroje pro převod souborů RAR do PDF. Na internetu je k dispozici několik různých a liší se funkcemi i cenou. Mezi nejoblíbenější patří PDFelement, PDF Converter Pro a PDF Expert.
Další možností je použít nástroj pro kompresi souborů, který podporuje soubory RAR, například 7-Zip nebo WinRAR. Po stažení souboru RAR jej lze extrahovat a poté převést do formátu PDF pomocí nástroje pro převod PDF.
A konečně, pokud soubor RAR obsahuje text nebo obrázky, je možné jej převést do formátu PDF pomocí programu pro zpracování textu nebo úpravu obrázků. K otevření a uložení souborů RAR jako PDF lze použít například program Microsoft Word.

By Tierell Shanberg

Jak preinstalovat aplikací? :: Jak nainstalovat WinRAR?
Užitečné odkazy