Domovská stránka > J > Jak Vytvořit Z Pdf Pdf A?

Jak vytvořit z PDF PDF a?

Vytváření souborů PDF:

 1. Spusťte aplikaci Acrobat a zvolte Nástroje> Vytvořit PDF.
 2. Vyberte typ souboru, ze kterého chcete vytvořit PDF: jeden soubor, více souborů, skener nebo jinou možnost.
 3. V závislosti na typu souboru klikněte na Vytvořit nebo Další.

Přečtěte si více

Jak stáhnout PDF zdarma?

Slunečnice doporučuje

 1. Adobe Acrobat Reader DC 2015.023.20053. 4.5. zdarma.
 2. PDFCreator 4.4.2. 2.5. zdarma.
 3. Foxit Reader 11.0.1. zdarma.
 4. Adobe Acrobat. zdarma k vyzkoušení
 5. PDF-XChange Editor Free 9.3.361. zdarma.
 6. PDF Editor 5.5. zdarma k vyzkoušení
 7. Calibre 5.41.0. 3.5.
 8. Scan to PDF 2.50. zdarma k vyzkoušení
Pokud jde o to, jak stáhnout pdf do mobilu? Existuje pouze jeden způsob - do obchodu s aplikacemi Play Market. Do vyhledávacího pole zadejte „pdf“ (bez uvozovek). A vyberte si z obrovského seznamu aplikací. Jako nejlepší možnost doporučujeme prohlížeč PDF PDF.

Jak stahovat v PDF?

Čtečka PDF | Adobe Acrobat Reader DC

Stáhněte si bezplatný software Acrobat Reader DC, který jako jediný prohlížeč PDF umožňuje číst, vyhledávat, tisknout a pracovat téměř se všemi typy PDF souborů.
Proč mi nejde otevřít stažený soubor? Pokud se vám soubor nedaří otevřít, může to mít několik důvodů: Nemáte oprávnění k zobrazení souboru. Jste přihlášeni k účtu Google, který nemá k souboru přístup. Nemáte v telefonu nainstalovanou správnou aplikaci.

Můžete se také zeptat, jak opravit chybu v pdf?

Co ale s dokumentem, kde jste našli chybu, a např. nemůžete znovu provést export? Můžete si pořídit nástroj, který PDF edituje jako by se nechumelilo. PDF Transformer+ od firmy ABBYY je komerční, ale podobný nástroj bezplatně od nikoho nestanete. Jak otevřít poškozený PDF soubor? Chcete-li se pokusit obnovit poškozený dokument PDF pomocí nástroje PDF Fixer, stačí po instalaci bezplatného softwaru soubor přetáhnout na ikonu klíče. V případě potřeby můžete předem vybrat jiné umístění cílového souboru, například pracovní plochu Windows. Poté program soubor analyzuje a opraví.

Jak nastavit otevírání PDF v prohlížeči?

Pro nastavení otevírání souborů v Adobe Readeru stačí na jakémkoliv PDF dokumentu kliknout pravým tlačítkem myši (1), z místní nabídky vybrat Otevřít v programu (2) a následně Zvolit jinou aplikaci (3). V následujícím okně zvolte Adobe Reader (1) a nezapomeňte zatrhnout volbu K otevírání souborů . Jak zakázat otevírání PDF v prohlížeči? Pokud chcete zakázat otevírání souborů PDF v prohlížeči, můžete tak učinit v předvolbách aplikace Adobe Reader. Přejděte do nabídky Úpravy > Předvolby > Internet a zrušte zaškrtnutí políčka "Zobrazovat PDF v prohlížeči".

Pokud jde o to, jak zrušit otevírání pdf v chrome?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. V závislosti na vašem konkrétním nastavení a potřebách existuje několik různých způsobů, jak zrušit otevírání pdf v Chromu. Jedním ze způsobů je zakázat zásuvný modul prohlížeče PDF v Chromu. To provedete tak, že v prohlížeči chrome přejdete na adresu chrome://plugins a kliknete na odkaz disable pod zásuvným modulem prohlížeče PDF chrome. Dalším způsobem by bylo nastavení rozšíření chrome, které blokuje otevírání souborů PDF. K dispozici je několik různých rozšíření, takže byste museli najít takové, které vyhovuje vašim konkrétním potřebám. Nakonec můžete také zkusit otevřít pdf v úplně jiném prohlížeči. Pokud máte v počítači nainstalovaný jiný prohlížeč, můžete zkusit otevírat pdf soubory v tomto prohlížeči místo v Chromu.

By Baten Lauder

Co to je IPv4? :: Jak používat PDF?
Užitečné odkazy