Domovská stránka > C > Co Dělat Když Padají Aplikace?

Co dělat když padají aplikace?

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, proč nefungují některé aplikace?

Mezipaměť a data aplikace lze obvykle vymazat pomocí aplikace Nastavení v telefonu. Nastavení se v různých telefonech může lišit. Další informace vám poskytne výrobce zařízení. Dočasně můžete uvolnit místo, když vymažete data v mezipaměti. Jak opravit aplikací? Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte ikonuDalší vedle aplikace, kterou chcete opravit. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná.

Proč padají aplikace na mobilu?

Padání mnoha aplikací způsobovala systémová komponenta Android System WebView respektive prohlížeč Google Chrome. Android System WebView je integrovaný prohlížeč, který pro vás otevírá stránky uvnitř aplikací. Co dělat když mi padají aplikace na mobilu? Odstraňování problémů s aplikacemi v telefonu

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení.
  4. V sekci Dostupné aktualizace vyberte, zda chcete aktualizovat všechny aplikace, nebo jen konkrétní aplikaci.

Co dělat když aplikace Google pravidelně přestává fungovat?

Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně. Proč nefunguje aplikace Lidl Plus? Na zařízeních, která jsou zcela bez služeb Google (u nás prodávaná zařízení od cca května 2020), prozatím není možné aplikaci Lidl Plus využít.

Jak ukončit aplikaci v Androidu?

Zavření jedné aplikace: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte. Přejeďte po aplikaci nahoru. Zavření všech aplikací: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte. Jak restartovat aplikace? Další informace vám poskytne výrobce zařízení.

  1. Na většině telefonů stačí stisknout vypínač po dobu asi 30 sekund, nebo dokud se telefon nerestartuje.
  2. Možná bude třeba klepnout na Restartovat .

Co dělat když zařízení není kompatibilní s touto verzi?

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace?

  1. Běžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
  2. Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)
  3. Spusťte aplikaci Market Helper.

By Novelia Hartong

Co dělat když zamrzne obrazovka? :: Jak si změnit jméno na Facebooku?
Užitečné odkazy