Domovská stránka > P > Proč Padají Aplikace Na Mobilu?

Proč padají aplikace na mobilu?

Padání mnoha aplikací způsobovala systémová komponenta Android System WebView respektive prohlížeč Google Chrome. Android System WebView je integrovaný prohlížeč, který pro vás otevírá stránky uvnitř aplikací.

Přečtěte si více

Proč se mi zavírají aplikace?

Důvodem je, že dlouhodobé používání smartphonu Android znamená, že některé aplikace využívají velkou část paměti RAM vašeho mobilního telefonu Android. Zveme vás tedy na vypnout pak do znovu zapálit vaše buňka Android (neváhejte vynucené zastavení Pokud je třeba). Jak opravit aplikací? Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte ikonuDalší vedle aplikace, kterou chcete opravit. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná.

Může se také zeptat, proč padají aplikace?

Problém spojený s aplikacemi padajícími souvisí se systémovou komponentou jménem Android System WebView. Google vydal zabugovaný update pro tuto komponentu skrze obchod Google Play, což způsobilo padání aplikací u mnoha uživatelů. Proč nefunguje aplikace Lidl Plus? Na zařízeních, která jsou zcela bez služeb Google (u nás prodávaná zařízení od cca května 2020), prozatím není možné aplikaci Lidl Plus využít.

Co dělat když aplikace Google pravidelně přestává fungovat?

Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně. Proč nefunguje Google v mobilu? Restartujte zařízení a zkuste vyhledávání zopakovat. Pokud se můžete připojit k internetu, aktualizujte aplikaci Google na nejnovější verzi. Chcete-li ověřit, zda už se výsledky zobrazují, zkuste vyhledávání zopakovat. Když vymažete mezipaměť aplikace, smažete data uložená v dočasné oblasti paměti zařízení.

Jak opravit systém Android?

Jak opravit chybu Androidu ve smartphonu

V zobrazeném seznamu vyberte položku »Moje aplikace a hry«, v přehledu vyhledejte a otevřete »Android System WebView«. Protože chybou je postižena poslední aktualizace, můžete nyní zvolit možnost »Odinstalovat aktualizaci« a obnovit původní stav komponenty.
Proč se mi sami vypínají aplikace? Re: Samovolné vypínání aplikací

S největší pravděpodobností nemáš dost paměti RAM. Jedna z příčin může být ta, že máš staženo milion aplikací, co něco dělají na pozadí (ačkoliv by měl android při nedostatku paměti nejdřív zabíjet aplikace na pozadí, né vždy se tomu tak děje).

Co dělat když se vypínají aplikace?

Androiddělá

Krok druhý: vypnutí optimalizace

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Přejděte do Nainstalované aplikace.
  3. Najděte a otevřete příslušnou aplikaci (můžete použít vyhledávání).
  4. Klepněte na Spořič baterie.
  5. Z nabídky zvolte Žádné omezení.

By Catto

Jak vypnout spuštěné aplikace Android? :: Jak se používá Word?
Užitečné odkazy