Domovská stránka > C > Co Dělat Když Mi Padá Aplikace?

Co dělat když mi padá aplikace?

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte.

Přečtěte si více

Jak zabránit ukončování aplikaci?

Android

Jak vypnout optimalizaci?

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Přejděte do Nainstalované aplikace.
  3. Najděte a otevřete příslušnou aplikaci (můžete použít vyhledávání).
  4. Klepněte na Spořič baterie.
  5. Z nabídky zvolte Žádné omezení.
A další otázka, co dělat když aplikace google pravidelně přestává fungovat? Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně.

Když to vezmeme v úvahu, proč padají aplikace?

Problém souvisí se systémovou komponentou nazvanou Android System WebView. Google pro ni prostřednictvím obchodu Google Play vydal zabugovaný update, což mělo u mnoha uživatelů za následek padání aplikací. Proč padají aplikace na mobilu? Padání mnoha aplikací způsobovala systémová komponenta Android System WebView respektive prohlížeč Google Chrome. Android System WebView je integrovaný prohlížeč, který pro vás otevírá stránky uvnitř aplikací.

Proč se mi zavírají aplikace?

Důvodem je, že dlouhodobé používání smartphonu Android znamená, že některé aplikace využívají velkou část paměti RAM vašeho mobilního telefonu Android. Zveme vás tedy na vypnout pak do znovu zapálit vaše buňka Android (neváhejte vynucené zastavení Pokud je třeba). Proč se mi vypíná aplikace na mobilu? Existuje mnoho důvodů, proč se mobilní aplikace může vypnout. Mezi nejčastější důvody patří:
-Aplikace se zhroutila: To je obvykle způsobeno programátorskou chybou a může být opraveno vývojářem aplikace.
-Aplikace není kompatibilní se zařízením: To se může stát, pokud aplikace není určena pro konkrétní verzi systému iOS nebo Android, která je v zařízení nainstalována.
-Aplikace není autorizovaná: To se může stát, pokud aplikace není schválena obchodem s aplikacemi nebo pokud není podepsána platným certifikátem vývojáře.
-Zařízení nemá dostatek úložného prostoru: To se může stát, pokud je aplikace velká a zařízení nemá dostatek místa pro její instalaci.
-Aplikace neodpovídá: To se může stát, pokud se aplikace načítá příliš dlouho nebo pokud nereaguje na vstup uživatele.

Také, jak uzamknout aplikace xiaomi?

Jak zamknout přístup k jedné nebo více aplikacím na Xiaomi?

  1. Stáhněte a nainstalujte si aplikaci.
  2. Otevřete jej a udělte mu požadovaná práva.
  3. Ze seznamu aplikací vyberte všechny, které chcete blokovat.
  4. Určete heslo pro přístup k aplikacím vašeho Xiaomi.
Jak se zbavit Google? Za předpokladu, že chcete ze svého života odstranit všechny produkty a služby Google:
1. Odinstalujte všechny aplikace Google, které máte v telefonu. To zahrnuje Gmail, Hangouts, Chrome, YouTube a všechny ostatní aplikace vyrobené společností Google.
2. V počítači otevřete prohlížeč Chrome a přejděte na adresu chrome://settings. V části "Vyhledávač" klikněte na rozevírací nabídku a vyberte jiný výchozí vyhledávač.
3. Přejděte na stránku svého účtu Google (https://myaccount.google.com/) a klikněte na položku "Data a personalizace". Přejděte dolů na "Stáhnout, odstranit nebo vytvořit plán pro vaše data" a klikněte na "Odstranit službu nebo váš účet".
4. Zadejte své heslo a klikněte na tlačítko "Další". 5. Vyberte možnost "Odstranit váš účet" a klikněte na tlačítko "OK".

Jak aktualizovat Google Play?

Existuje několik způsobů, jak aktualizovat službu Google Play. Prvním způsobem je aktualizace prostřednictvím samotné aplikace Google Play. To provedete tak, že otevřete aplikaci Google Play a klepnete na ikonu nabídky v levém horním rohu. Klepněte na položku "Nastavení" a poté sjeďte dolů do části "O aplikaci". Klepněte na "Zkontrolovat aktualizace" a pokud je k dispozici aktualizace, začne se automaticky stahovat.
Druhým způsobem aktualizace Google Play je aktualizace prostřednictvím aplikace Obchod Google Play. Za tímto účelem otevřete aplikaci Obchod Google Play a klepněte na ikonu nabídky v levém horním rohu. Klepněte na položku "Nastavení" a poté přejděte dolů do části "O aplikaci". Klepněte na "Zkontrolovat aktualizace" a pokud je k dispozici aktualizace, začne se automaticky stahovat.
Třetím způsobem aktualizace aplikace Google Play je stažení nejnovější verze souboru APK obchodu Google Play z webových stránek Google Play a jeho ruční instalace. Tento postup se doporučuje pouze pokročilým uživatelům, protože správná instalace souboru APK může být složitá.

By Johnath

Jak vypnout služby Google Play? :: Proč mi nefungují aplikace?
Užitečné odkazy