Domovská stránka > C > Co Dělat Když Mi Padá Aplikace?

Co dělat když mi padá aplikace?

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte.

Přečtěte si více

Jak zabránit ukončování aplikaci?

Android

Jak vypnout optimalizaci?

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Přejděte do Nainstalované aplikace.
  3. Najděte a otevřete příslušnou aplikaci (můžete použít vyhledávání).
  4. Klepněte na Spořič baterie.
  5. Z nabídky zvolte Žádné omezení.
A další otázka, co dělat když aplikace google pravidelně přestává fungovat? Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně.

Když to vezmeme v úvahu, proč padají aplikace?

Problém spočívá v systémové komponentě s názvem Android System WebView. Google prostřednictvím obchodu Google Play vydal aktualizaci s chybou, což způsobilo, že aplikace začaly padat u mnoha uživatelů. Proč padají aplikace na mobilu? Padání mnoha aplikací způsobovala systémová komponenta Android System WebView respektive prohlížeč Google Chrome. Android System WebView je integrovaný prohlížeč, který pro vás otevírá stránky uvnitř aplikací.

Proč se mi zavírají aplikace?

Důvodem je, že dlouhodobé používání smartphonu Android znamená, že některé aplikace využívají velkou část paměti RAM vašeho mobilního telefonu Android. Zveme vás tedy na vypnout pak do znovu zapálit vaše buňka Android (neváhejte vynucené zastavení Pokud je třeba). Proč se mi vypíná aplikace na mobilu? Re: Samovolné vypínání aplikací

S největší pravděpodobností nemáš dost paměti RAM. Jedna z příčin může být ta, že máš staženo milion aplikací, co něco dělají na pozadí (ačkoliv by měl android při nedostatku paměti nejdřív zabíjet aplikace na pozadí, né vždy se tomu tak děje).

Také, jak uzamknout aplikace xiaomi?

Jak zamknout přístup k jedné nebo více aplikacím na Xiaomi?

  1. Stáhněte a nainstalujte si aplikaci.
  2. Otevřete jej a udělte mu požadovaná práva.
  3. Ze seznamu aplikací vyberte všechny, které chcete blokovat.
  4. Určete heslo pro přístup k aplikacím vašeho Xiaomi.
Jak se zbavit Google? Poznámka: Máte-li více účtů Google, smazáním jednoho neodstraníte ostatní.
  1. V účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí.
  2. Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí.
  3. Vyberte Další možnosti. Smazat účet Google.
  4. Podle pokynů účet smažte.

Jak aktualizovat Google Play?

Krok 1: Zkontrolujte, zda jsou Služby Google Play aktualizované

  1. V telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Nastavení .
  2. Klepněte na Aplikace a oznámení
  3. Přejděte dolů a klepněte na Služby Google Play.
  4. Přejděte dolů a klepněte na Podrobnosti o aplikaci.
  5. Klepněte na Aktualizovat nebo Nainstalovat.

By Johnath

Jak vypnout služby Google Play? :: Proč mi nefungují aplikace?
Užitečné odkazy