Domovská stránka > C > Co Dělat Když Aplikace Nereaguje?

Co dělat když aplikace nereaguje?

Restartujte telefon běžným způsobem a zkontrolujte aplikace

  1. Restartujte telefon.
  2. Nedávno stažené aplikace postupně odstraňte.
  3. Po odstranění každé z nich telefon obvyklým způsobem restartujte.
  4. Až odinstalujete aplikaci, která problém způsobuje, ostatní odstraněné aplikace můžete znovu nainstalovat.

Přečtěte si více

Proč nejde spustit aplikace?

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte. Může se také zeptat, proč mi padají aplikace? Problém souvisí se systémovou komponentou nazvanou Android System WebView. Google pro ni prostřednictvím obchodu Google Play vydal zabugovaný update, což mělo u mnoha uživatelů za následek padání aplikací.

A další otázka, proč nefunguje aplikace lidl plus?

Na zařízeních, která jsou zcela bez služeb Google (u nás prodávaná zařízení od cca května 2020), prozatím není možné aplikaci Lidl Plus využít. Může se také zeptat, jak opravit aplikaci? Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte ikonuDalší vedle aplikace, kterou chcete opravit. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná.

Co dělat když aplikace Google pravidelně přestává fungovat?

Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně. Jak restartovat aplikace? Další informace vám poskytne výrobce zařízení.

  1. Na většině telefonů stačí stisknout vypínač po dobu asi 30 sekund, nebo dokud se telefon nerestartuje.
  2. Možná bude třeba klepnout na Restartovat .

Jak otevřít Moje aplikace?

Zkontrolujte, zda je aplikace dostupná pro vaše zařízení

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Najděte aplikaci, kterou chcete stáhnout, a klepněte na ni.
  3. Na stránce aplikace je uvedeno, zda je aplikace pro vaše zařízení dostupná. Pokud dostupná není, nelze ji stáhnout.
Co dělat když mi padají aplikace na mobilu? Pokud dojde k pádu mobilní aplikace, zkuste zařízení restartovat a poté aplikaci znovu otevřít. Pokud to nepomůže, měli byste aplikaci odinstalovat a poté ji znovu nainstalovat.

Proč se mi zavírají aplikace?

Existuje několik možných důvodů, proč se vaše aplikace mohou zavírat.
1. Jednou z možností je, že máte málo paměti. Když zařízení začne mít málo paměti, začne aplikace zavírat, aby uvolnilo místo.
2. Další možností je, že máte na pozadí spuštěno mnoho aplikací. Pokud máte na pozadí spuštěno příliš mnoho aplikací, může to vést k pomalému chodu zařízení a k zavírání aplikací.
3. Další možností je, že máte v zařízení virus nebo malware. Pokud máte virus nebo malware, může to způsobit neočekávané ukončení aplikací.
4. A konečně je možné, že se jedná o problém se samotnou aplikací. Pokud je aplikace chybná nebo obsahuje mnoho chyb, může to způsobit její neočekávané ukončení.

By Tadd Erne

Jak ukončit aplikací v Androidu? :: Jak zrušit blokaci na Instagramu?
Užitečné odkazy