Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Mi Nejdou Stahovat Aplikace?

Co delat kdyz mi nejdou stahovat aplikace?

Základní postup odstraňování problémů

  1. Kontrola, zda máte silné připojení Wi-Fi nebo mobilní datové připojení
  2. Zkontrolujte místo v úložišti.
  3. Zkontrolujte aktualizace systému Android.
  4. Zkontrolujte, zda je aplikace dostupná pro vaše zařízení
  5. Odinstalujte aplikaci a pak ji znovu nainstalujte.

Přečtěte si více

Jak funguje App Store?

Jednou z velkých výhod iPhonu je existence jednoho místa, kde najdete všechny aplikace. App Store je tržiště, odkud můžete stahovat bezplatné i placené aplikace. Ty jsou zkontrolované Applem, aby neobsahovali viry nebo škodlivý kód a platba v něm je bezpečná. Také, jak stáhnout aplikaci z us app store? Po přihlášení nového AppleID na Vás vyskočí volba, že je potřeba před prvním nákupem zadat platební údaje. Zde může být kámen úrazu. Pokud si chcete stáhnout bezplatnou aplikaci, bude Vám stačit zvolit jako platební metodu „None“. Nyní pokračujte do AppStoru, vyhledejte si požadovanou aplikaci a stáhněte si ji.

Pokud jde o to, proč nejde nainstalovat whatsapp?

Smartphone již není kompatibilní s WhatsApp

V roce 2021 WhatsApp funguje pouze na zařízeních spravovaných: Android 4.0.3 nebo vyšší verze. iOS 9 nebo novější. KaiOS 2.5.1 nebo vyšší verze.
Jak aktualizovat iOS na starem iPadu? Ruční aktualizace iPadu

Aktualizace softwaru můžete vyhledat a nainstalovat kdykoli. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Na displeji se objeví verze systému iPadOS, kterou máte momentálně nainstalovanou, a informace o tom, zda je k dispozici aktualizace.

Jak vypnout heslo na App Store?

Otevřete aplikaci Nastavení. Klepněte na své jméno. Klepněte na možnost Média a nákupy. Klepněte na Nastavení hesla a vyberte požadované nastavení. Jak se zaregistrovat na App Store bez karty? Jak vytvořit Apple ID bez kreditní karty v App Storu

  1. Otevřete App Store a klepněte na svůj profilový obrázek .
  2. Klepněte na Vytvořit nové Apple ID.
  3. Zadejte svůj e-mail a heslo a vyberte zemi nebo oblast, která odpovídá fakturační adrese vašeho způsobu platby.

Jak aktualizovat starý iPhone?

Připojte zařízení k napájení a pak ho připojte přes Wi-Fi k internetu. Přejděte do Nastavení > Obecné a klepněte na Aktualizace softwaru. Pokud dostanete na výběr ze dvou různých aktualizací, vyberte tu, kterou chcete nainstalovat. Klepněte na Nainstalovat. Jak se prihlasit k App Storu? Abyste se mohli přihlásit do App Store, musíte mít nejprve Apple ID. Pokud Apple ID nemáte, můžete si ho vytvořit na webových stránkách společnosti Apple nebo otevřením aplikace App Store v zařízení iOS a klepnutím na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu.
Jakmile máte Apple ID, přihlášení do App Store je jednoduché. Na webových stránkách společnosti Apple stačí do přihlašovacích políček zadat své Apple ID a heslo. V zařízení se systémem iOS otevřete aplikaci App Store a znovu klepněte na profilový obrázek v pravém horním rohu. Tentokrát klepněte na "Sign In" a zadejte své Apple ID a heslo.

Jak aktivovat App Store?

Otevřete aplikaci App Store. Pokud ji nemůžete najít, přejeďte prstem od středu domovské obrazovky dolů, aby se zobrazilo pole pro vyhledávání Spotlight, a zadejte App Store. Klepnutím na ikonu App Store otevřete obchod.
Po otevření obchodu App Store se ve spodní části obrazovky zobrazí karta Dnes. Pokud jste obchod App Store otevřeli poprvé od aktualizace na iOS 11, může se také zobrazit uvítací obrazovka s úvodem do nového obchodu App Store.
Klepněte na kartu Dnes, poté přejděte na konec stránky a klepněte na tlačítko Redeem.
Zadejte své heslo Apple ID a poté stiskněte klávesu Return nebo Enter na klávesnici nebo klepněte na možnost Zobrazit účet.
Klepněte na možnost Redeem.
Pokud máte zůstatek kreditu, bude použit na váš nákup. Pokud kreditní zůstatek nemáte, budete vyzváni k zadání platebních údajů.

By Arondell

Jak instalovat aplikace rovnou na SD kartu? :: Jak stahovat aplikace bez App Store?
Užitečné odkazy