Domovská stránka > C > Co Dělat Když Nefunguje Aplikace?

Co dělat když nefunguje aplikace?

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte.

Přečtěte si více

Proč mi nejde stahovat aplikace z App Store?

Pokud nemůžete ve svém zařízení App Store najít, možná máte zapnutou rodičovskou kontrolu. Upravte nastavení nákupů v iTunes a App Storu a ujistěte se, že jste pro volbu Instalace aplikací vybrali „Povolit“. App Store by se měl ve vašem zařízení zase objevit. Může se také zeptat, proč nejde google na mobilu? Pokud vám také nefunguje Google vyhledávání na telefonu, tak řešení je naštěstí celkem jednoduché. Někdy postačí zadat dotaz znovu. Jistější je pak otevřít na vašem telefonu menu multitasking a ukončit aplikaci Google. Nově spuštěná Google aplikace by už měla opět fungovat.

Můžete se také zeptat, proč mi nejde spustit google chrome?

Váš telefon či tablet Android možná nemá dostatek paměti, aby mohl stránky načíst, když jsou zároveň spuštěny další aplikace a programy. Postup uvolnění paměti: Zavřete všechny karty kromě té, na které je zobrazena chybová zpráva. Ukončete ostatní spuštěné aplikace a programy. Jak vypnout spuštěné aplikace Android? Použijte Správce aplikací

  1. Otevřete nastavení a klepněte na Aplikace a oznámení.
  2. Využít Zobrazit všechny <#> aplikace a poté vyhledejte problémovou aplikaci, kterou chcete vypnout.
  3. Vyberte aplikaci a vyberte Vynutit Zastavit.
  4. Využít OK or Vynutit Zastavit potvrďte, že chcete zabít spuštěnou aplikaci.

Můžete se také zeptat, jak obnovit aplikace z google play?

Otevřete Nastavení telefonu a přejděte na záložku „Aplikace a oznámení“ / „Aplikace“ *. Ze seznamu aplikací vyberte Obchod Google Play. Pokud se zobrazí možnost „Povolit“, klikněte na ni. Můžete se také zeptat, jak otevřít moje aplikace? Zkontrolujte, zda je aplikace dostupná pro vaše zařízení

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Najděte aplikaci, kterou chcete stáhnout, a klepněte na ni.
  3. Na stránce aplikace je uvedeno, zda je aplikace pro vaše zařízení dostupná. Pokud dostupná není, nelze ji stáhnout.

Když to vezmeme v úvahu, jak vymazat aplikaci?

Odstranění aplikace a jejího konfiguračního profilu

Podržte na aplikaci prst, dokud se její ikona nezačne chvět. Pak ji smažte klepnutím na tlačítko Smazat v levém horním rohu ikony aplikace. Pokud se zobrazí zpráva „Smazáním této aplikace budou též smazány všechny její dokumenty a data“, klepněte na Smazat.
Jak se zbavit programu který nejde odinstalovat? Existuje několik důvodů, proč není možné program odinstalovat standardními metodami. Pokud je program poškozený, nemusí se správně odinstalovat. Pokud se jedná o systémový program, nemusí být možné jej odinstalovat. A pokud je program škodlivý, nemusí se chtít odinstalovat.
Pokud je program poškozený, můžete zkusit použít odinstalátor třetí strany. Tyto programy jsou určeny k nucené odinstalaci poškozených nebo obtížných programů. Pokud se jedná o systémový program, nemusí se vám jej podařit odinstalovat, ale můžete zkusit použít bod obnovení systému a vrátit systém do předchozího stavu. A pokud je program škodlivý, můžete jej zkusit odstranit pomocí nástroje pro odstranění škodlivého softwaru.

Jak stáhnout Obchod Play do Honoru?

Nejlepším způsobem, jak stáhnout Obchod Play do zařízení Honor, je použít oficiální aplikaci Obchod Google Play. Tím zajistíte, že máte k dispozici nejnovější verzi Obchodu Play a že je s ní vaše zařízení kompatibilní.
Chcete-li stáhnout aplikaci Obchod Google Play, přejděte na webové stránky obchodu Google Play a vyhledejte "Obchod Google Play". Klepněte na tlačítko "Instalovat" a postupujte podle pokynů na obrazovce. Jakmile je aplikace nainstalována, otevřete ji a přihlaste se pomocí svého účtu Google. Nyní byste měli mít přístup do obchodu Play v zařízení Honor.

By Columba

Jak připojit novou síťovou jednotku? :: Proč nejde stahovat z App Store?
Užitečné odkazy