Domovská stránka > J > Jak Dlouho Bude Podporovan Iphone 7?

Jak dlouho bude podporovan iPhone 7?

Jako příklad můžeme použít pět let starý Apple iPhone 7 (2016), který stále nabízí možnost stáhnout si nejnovější balíček aktualizace, tedy konkrétně iOS 15. Pro srovnání, telefon s operačním systémem Android z roku 2018 již nenabízí možnost upgradu a tak není žádná možnost instalovat novější verzi.

Přečtěte si více

Kdy bude iOS 16?

Je téměř jistotou, že se v pondělí 6. června 2022 dočkáme představení nového operačního systému pro telefony iPhone s označením iOS 16. Pokud jde o to, kdy vyšel iphone 6s? iPhone 6S, nástupce iPhonu 6, byl představen 9. září 2015 společně s modelem iPhone 6S Plus.

Jak dlouho bude podporovan iPhone 11?

Jsou totiž nejstaršími modely s iOS 13, takže příští rok na ně už nemusí přijít řada a v roce 2021 už určtě ne. Jak dlouho trva podpora iPhone? Pokud hovoříme o řadě iPhone 6s, jde o kousky představené v září 2015, tedy před více než pěti lety. Jejich podpora tak ze strany Applu dosáhne na téměř 6 let. Jen o něco málo mladší je první iPhone SE z března 2016. V jeho případě tak Apple udrží podporu minimálně 5 let.

Jak dlouho trva Aktualizace iOS?

Aktualizace iOS iPhonu nebo iPadu přes systém (OTA)

Nejpoužívanějším způsobem pro instalaci aktualizací v systému iOS je OTA stažení (zkrátka bezdrátově, rovnou z telefonu na pár kliknutí). Instalace trvá 10 – 20 minut v závislosti na rychlosti a stabilitě připojení, ale běžně uživatelé aktualizují telefon přes noc.
Kdy skonci podpora iPhone se? Apple neoznámil datum ukončení prodeje iPhonu SE. Oznámil však, že systém iOS 15 nebude podporovat iPhone 6s ani starší modely. Jediným podporovaným modelem iPhonu s 4,7palcovým displejem tak zůstává iPhone SE.

Jak aktualizovat iPhone 6 na iOS 15?

Aktualizace na iOS 15 nebo iPadOS 15

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
  2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
  3. Klepněte na Nainstalovat.
A další otázka, jak dlouho je stary iphone 6s? iPhone 6s byl vydán 25. září 2015.

Jak je stary iPhone 6s?

iPhone 6s byl vydán 25. září 2015.

By Bannerman

Jak jde iPhone po sobe? :: Jak zapnout Diktovani na iphone?
Užitečné odkazy