Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Nefunguje Obrazovka?

Co delat kdyz nefunguje obrazovka?

Pokud nereaguje displej na dotyk, zkuste tvrdý restart

tvrdým restartem, kdy podržíme buď samotné tlačítko “power” nebo kombinaci tlačítka pro snížení hlasitosti (u některých pro zvýšení hlasitosti) a zapnutí/vypnutí po dobu asi 10 sekund. Všechny operace budou ihned ukončeny a dojde k restartování systému.

Přečtěte si více

Jak vypnout iPhone XR bez tlacitka?

Přejděte do Nastavení> Obecné a vyberte Vypnout. Je to na samém konci. Zobrazí se obrazovka Posunutí k vypnutí. Přetáhněte jezdec doprava a váš iPhone se vypne. Jak otevrit iPhone bez Home Button? Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko.

Může se také zeptat, jak ovladat iphone bez home buttonu?

Používání funkce AssistiveTouch na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Touch a výběrem AssistiveTouch tuto funkci zapněte.
  2. Řekněte „Hey Siri“ a pak „Zapni AssistiveTouch. “
  3. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Zkratka zpřístupnění a zapněte AssistiveTouch.
Jak odblokovat iPhone bez Apple ID? Jak resetovat iPhone bez Apple ID pomocí Nastavení

Krok 1Otevřete aplikaci Nastavení iPhone. Krok 2Vybrat resetovat následuje Vymazat veškerý obsah a nastavení. Krok 3Po zobrazení výzvy zadejte přístupový kód pro iPhone. Krok 4Využít Smazat iPhone a potvrďte obnovení továrního nastavení iPhonu bez hesla nebo iTunes.

Jak se zapina iPhone?

Chcete-li iPhone zapnout, stiskněte a podržte tlačítko Zapnout/Vypnout, dokud se nezobrazí logo Apple. Podle toho, jak se restartuje iphone se? iPhone se může restartovat několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je, když se baterie příliš vybije a telefon potřebuje šetřit energii. Dalším způsobem je, když se telefon příliš zahřeje a potřebuje se ochladit. Posledním způsobem je aktualizace softwaru, která vyžaduje restart.

By Ruddie

Co dělat když se sekne iPhone a nejde vypnout? :: Kde najdu soubory?
Užitečné odkazy