Domovská stránka > C > Co Dělat Když Zčerná Obrazovka Na Telefonu?

Co dělat když zčerná obrazovka na telefonu?

Umístěte svůj smartphone na chladné místo

Telefon s černým displejem se na sluníčku přirozeně zahřívá mnohem rychleji. Zkuste ho přesunout do stínu. Jakmile zařízení trochu vychladne, může se stát, že začne opět správně fungovat. Teprve po pár desítkách minut zkontrolujte, zda displej opět naskočil.

Přečtěte si více

Podle toho, co delat kdyz nefunguje display?

Dotykový displej nefunguje správně

 1. Funkci dotykového displeje mohou ovlivnit nečistoty, teplo nebo použití krytů zařízení či ochranných fólií displeje.
 2. Vypněte zařízení a znovu je zapněte.
 3. V situacích, kdy zařízení přestane reagovat a nelze je normálně restartovat, můžete vynutit jeho restart nebo vypnutí.
Podle toho, co delat kdyz si telefon dělá co chce? v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.

Jak se dostat do mobilu kdyz nejde displej?

Rozbil se vám displej tak, že nereaguje na dotyk? V tomto případě je cesta k datům snadná. Jednoduše připojte k telefonu USB kabel a data přetáhněte do počítače. Pokud se vám nepodařil ani jeden uvedený způsob pro záchranu dat, vždy je možnost navštívit specialistu, který je schopný ledacos přičarovat zpět. A další otázka, jak vypnout talk back? Možnost 3: Pomocí nastavení zařízení

 1. Spusťte v zařízení aplikaci Nastavení .
 2. Vyberte Přístupnost. TalkBack.
 3. Zapněte nebo vypněte možnost Použít TalkBack.
 4. Vyberte OK.

Co dělat když nefunguje dotykový displej iPhone?

Restartujte svůj iPhone nebo iPad. Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez špíny nebo kapek vody. Odpojte všechny doplňky připojené přes Lightning nebo USB-C. Pokud obrazovka po odpojení doplňků funguje, zkuste použít jinou zásuvku, kabel nebo nabíječku. Když to vezmeme v úvahu, co dělat když iphone nereaguje na dotek? Na iPhonu 8 nebo novějším, včetně iPhonu SE (2.generace)

 1. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zesílení hlasitosti.
 2. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zeslabení hlasitosti.
 3. Podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.
 4. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon.

Jak restartovat telefon kdyz nereaguje?

„Násilný“ restart: Stačí dlouze držet (více než 10 sekund) zapínací tlačítko, čímž dojde k restartu telefonu. Další varianta: Stačí dlouze držet tlačítko napájení + tlačítko hlasitosti dolů nebo nahoru. Proč se mi seká mobil? Zpomalení telefonu může mít řadu příčin. Jedním z nich může být, že máte nainstalováno příliš mnoho aplikací a dochází vám místo v úložišti. Dalším důvodem může být, že máte spuštěno mnoho procesů na pozadí, které spotřebovávají prostředky telefonu. A konečně, baterie telefonu může stárnout a neudrží nabití tak dobře jako dříve, což může také vést ke zpomalení výkonu.

A další otázka, jak vypnout samsung kdyz nejde displej?

Pokud displej telefonu nefunguje, můžete jej zkusit vypnout podržením tlačítka napájení po dobu asi 10-15 sekund. Pokud to nepomůže, můžete zkusit vyjmout baterii, poté ji vložit zpět a několik sekund podržet tlačítko napájení. Pokud ani jedna z těchto možností nepomůže, možná budete muset přinést telefon do servisního střediska nebo prodejny Samsung, kde se na něj podívají.

By Netty Hansencamp

KDE nastavit IP adresu? :: Co je to MsMpEng exe?
Užitečné odkazy