Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Mi Nejde Obrazovka?

Co delat kdyz mi nejde obrazovka?

Pomocí následujících kroků vyřešíte problémy se zobrazením, obrazovkou nebo monitorem.

 1. Zkontrolujte napájení
 2. Zkontrolujte obrazovku s logem nebo BIOS.
 3. Zkontrolujte kabely.
 4. Zkontrolujte nastavení displeje.
 5. Aktualizujte nebo Vraťte ovladače zpět.
 6. Vyzkoušejte různé aplikace.
 7. Získejte podporu nebo pomoc se zárukou.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak restartovat zasekly počítač?

Mělo by fungovat to, že podržíte delší dobu vypínací tlačítko (delší dobu je něco mezi 4 až 10 sekundami). Což by mělo vést k tomu, že se notebook vypne (přijdete o cokoliv co jste měli rozpracované a neuložené) a po novém zapnutí se Windows/Linux kompletně znovu spustí. Můžete se také zeptat, co dělat když nejde obrazovka u iphone? Když je obrazovka černá nebo nereaguje

 1. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zesílení hlasitosti.
 2. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zeslabení hlasitosti.
 3. Podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.
 4. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon.

Lidé se také ptají, jak se dostat do mobilu kdyz nejde displej?

Rozbil se vám displej tak, že nereaguje na dotyk? V tomto případě je snadná cesta k datům. Připojte jednoduše USB kabel k telefonu a data přetáhněte do počítače. Pokud se vám nepodařil ani jeden uvedený způsob pro záchranu dat, vždy je možnost navštívit specialistu, který je schopný přičarovat zpět ledacos. Můžete se také zeptat, jak vypnout iphone kdyz nejde display? Stiskněte a podržte zároveň tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko spánku. Když se na displeji objeví logo Apple, obě tlačítka pusťte.

Můžete se také zeptat, jak restartovat počítač klávesnicí?

Jak restartovat počítač pomocí klávesnice

Pro rychlý restart pc bez myši použijte tyto klávesové zkratky. Stiskněte současně tato tlačítka na klávesnici – levý ALT a F4. Zvolte Restartovat a klikněte na OK.
Jak restartovat Dell? Počítač Dell můžete restartovat několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je jednoduše stisknout a podržet tlačítko napájení po dobu asi 5 sekund. To způsobí vypnutí a opětovné zapnutí počítače. Dalším způsobem je přejít do nabídky "Start" a kliknout na možnost "Restartovat". To způsobí, že počítač projde procesem restartování. Nakonec můžete také stisknout současně klávesy "Ctrl" + "Alt" + "Delete", čímž vyvoláte okno "Správce úloh". Zde můžete kliknout na tlačítko "Restartovat" a počítač se restartuje.

Jak provést tvrdý restart pc?

Postup je jednoduchý. Stisknete známou klávesovou zkratku CTRL + ALT + DEL. Pokud není systém úplně zamrzlý, objeví se obrazovka s vypínacím tlačítkem vpravo dole. Podržíte klávesu CTRL a myší kliknete na tlačítko vypnutí. Jak se dostat na iPhone? Pokud chcete vědět, jak získat iPhone, existuje několik způsobů. První způsob je koupit si jej přímo od společnosti Apple nebo od operátora. Druhým způsobem je pronajmout si jej od operátora. Třetí možností je koupit použitý iPhone z renomovaného zdroje.

Jak se zapina iPhone?

Chcete-li iPhone zapnout, stiskněte a podržte tlačítko Spánek/Probuzení, dokud se nezobrazí logo Apple.

By Elli

Jak odblokovat iPhone? :: Jak zjistit chyby v počítači?
Užitečné odkazy