Domovská stránka > C > Co Mám Dělat Když Mi Nejde Obrazovka U Pc?

Co mám dělat když mi nejde obrazovka u PC?

Jestliže nový monitor pracuje, jsou původní monitor nebo příslušné kabely vadné. Zkuste monitor připojit pomocí jiného videokabelu. Pokud monitor stále nefunguje, vyměňte napájecí kabel monitoru. Pokud se monitor stále nezapne, vyměňte nebo opravte jej.

Přečtěte si více

Jak zapnout promítání na Tento počítač?

Zapnutí vaší Windows 10 počítače do bezdrátové zobrazení

  1. Otevřete Centrum akcí.
  2. Zaškrtněte políčko Připojit.
  3. Vyberte projekci tento počítač.
  4. Vyberte k dispozici všudedostupné všude na zabezpečení sítě z první rozevírací nabídky.
  5. V části dotaz na projektu tento počítač vyberte jenom poprvé nebo pokaždé, když.
Pokud jde o to, jak zapnout obrazovku? Zkuste stisknout klávesovou zkratku [Fn+F7] pro zapnutí /vypnutí displeje. Zkontrolujte, zda se na obrazovce objeví nějaký obraz. ※ Poznámka: Funkce klávesových zkratek se mohou lišit v závislosti na modelu.

Proč mi nejde obrazovka?

Pokud se LED dioda na monitoru vůbec nerozsvítí, pak zkontrolujte, zda je monitor zapnutý a zda j monitor připojen do elektrické sítě. Pokud ano, zkuste monitor zapojit do jiné zásuvky. Jakmile máte jistotu, že je monitor napájen z elektrické sítě, zkontrolujte kabel, který propojuje monitor s počítačem. Jak rozchodit počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu ve Windows 10

  1. První možností jak spustit počítač v nouzovém režimu je restart se stisknutou klávesou [Shift].
  2. Pokračujte kliknutím na možnost »Odstranit potíže | Upřesnit možnosti | Nastavení spouštění«.
  3. Počítač se restartuje a zobrazí se nabídka s různými možnostmi spuštění.

Jak resetovat obrazovku?

Řešení potíží s černými nebo prázdnými obrazovkami Windows

  1. Pokud chcete probudit obrazovku, použijte jednu z následujících klávesových zkratek: Windows klávesy s logem + P nebo Ctrl + Alt + Del.
  2. U černé obrazovky použijte následující klávesovou zkratku: Windows klávesa s logem + Ctrl + Shift + B.
Tak jak sdilet obrazovku na pc? Sdílení vaší plochy
  1. Otevřete přehled Činnosti a začněte psát Nastavení.
  2. Klikněte na Nastavení.
  3. Kliknutím na Sdílení v postranním panelu otevřete příslušný panel.
  4. Jestli je vypínač Sdílení v pravé horní části okna v poloze vypnuto, přepněte jej na zapnuto.
  5. Vyberte Sdílení obrazovky.

Jak povolit režim sdílení obrazovky?

Pokud promítáte z počítače, můžete taky vybrat klávesu s logem Windows + K a vybrat počítač, ke kterému se chcete připojit.

  1. Vyberte Start > Nastavení > Systém > Promítání na tento počítač.
  2. V části Přidat volitelnou funkci Bezdrátové zobrazení k promítáni na tento počítač vyberte Volitelné funkce.
Jak vypnout promítání? Klikněte na Start – Nastavení – Systém a poté vpravo na Promítání na tento počítač. V případě, že jste tuto možnost ještě nevyužívali, je nutné stáhnout jeden doplňek, proto zvolte odkaz Volitelné součásti. Dále u volby Přidat volitelnou funkci rozklikněte tlačítko Zobrazit funkce.

Co mám dělat když mám černou obrazovku?

Stiskněte současně klávesu Windows + Shift + Ctrl + B. To by mělo vrátit obrazovku. Poté použijte všechny aktualizace Windows . Spuštění počítače v nouzovém režimu může pomoci zúžit problém.

By Daigle

Co způsobuje černá obrazovka? :: Jak vypnout Fn klávesu Acer?
Užitečné odkazy