Domovská stránka > J > Jak Zapnout Diktovani Na Iphone?

Jak zapnout Diktovani na iphone?

Diktování na iPhonu a iPadu. V iOS Diktování zapnete v Nastavení > Obecné > Klávesnice > Zapnout diktování. V systémové klávesnici se vám pak vlevo vedle mezerníku objeví ikona s mikrofonem, která Diktování aktivuje. Když ji stisknete, místo klávesnice naskočí zvuková vlna, signalizující diktování.

Přečtěte si více

Jak diktovat Smajliky?

Používání Diktování na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Když chcete zadat nějaký text, klepněte na tlačítko mikrofonu a začněte mluvit.
  2. Pokud si funkce diktování nebude jistá, jaké slovo jste vyslovili, uvidíte pod daným slovem modrou čáru, abyste mohli zkontrolovat, jestli je přepsané správně.
Jak diktovat do Google dokumentů? V prohlížeči Chrome otevřete libovolný dokument Google a v menu klikněte na Nástroje, kde zvolíte hlasové zadávání. Pro zahájení diktování stačí jen kliknout na ikonku mikrofonu, povolit prohlížeči přístup k mikrofonu na vašem Macu a začít diktovat.

Jak zapnout diktování na Macu?

Na Macu vyberte nabídku Apple > Předvolby systému, klikněte na volbu Klávesnice a pak klikněte na volbu Diktování. Klikněte na Zapnuto. Zobrazí-li se výzva, klikněte na Zapnout diktování. Jak převést naskenovaný dokument? Je možné naskenovat dokument a obsažený text převést na data, která můžete upravit v textovém editoru. Tento proces se nazývá OCR (Optical Character Recognition - optické rozpoznávání textu). Chcete-li funkci OCR použít, musíte mít aplikaci podporující tuto funkci, například aplikaci ABBYY FineReader.

Jak kopírovat text z PDF do Wordu?

Klikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr. Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obrázek. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat. Jak Zkopirovat PDF do Wordu? Nejlepší způsob, jak zkopírovat PDF do Wordu, je použít konvertor PDF do Wordu. Existuje mnoho bezplatných online konvertorů, které vám umožní nahrát soubor PDF a převést jej na dokument Word. Jakmile máte dokument ve Wordu, můžete jej uložit do počítače nebo vytisknout.

Jak vložit elektronický podpis do Wordu?

Přidání neviditelných digitálních podpisů v aplikaci Word, Excel nebo PowerPoint

  1. Klikněte na kartu Soubor.
  2. Klikněte na položku Informace.
  3. Klikněte na Zamknout dokument, Zamknout sešit nebo Zamknout prezentaci.
  4. Klikněte na položku Přidat digitální podpis.
Jak si vytvořit elektronický podpis? Elektronický podpis můžete vytvořit několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití počítačového programu, který umožňuje elektronický podpis. Dalším způsobem je naskenovat podpis pomocí skeneru a poté jej uložit jako obrazový soubor.

Tak jak zkopirovat obrázek do wordu?

Chcete-li zkopírovat obrázek do aplikace Word, můžete použít funkci kopírovat a vložit nebo funkci vložit obrázek. Chcete-li použít funkci kopírování a vložení, otevřete obrázek v programu pro úpravu obrázků a vyberte celý obrázek. Poté obrázek zkopírujte (Ctrl+C na PC nebo Command+C na Macu) a vložte do dokumentu aplikace Word (Ctrl+V na PC nebo Command+V na Macu). Chcete-li použít funkci vložení obrázku, otevřete dokument aplikace Word a klepněte na kartu "Vložit". Poté klikněte na tlačítko "Obrázek" a vyberte obrázek, který chcete vložit.

By Hermes Sabates

Jak dlouho bude podporovan iPhone 7? :: Jak diktovat do Google dokumentů?
Užitečné odkazy