Domovská stránka > J > Jak Udělat Dotykovou Obrazovku?

Jak udělat dotykovou obrazovku?

Pakliže nechcete investovat další peníze do nového notebooku, ale chcete si dopřát dotykový displej, oceníte šikovnou věc jménem AirBar. Jedná se o doplněk, který bude vyrábět švédská společnost Neodome. AirBar se umístí pod obrazovku. AirBar promění nedotykový notebook na dotykový během několika sekund.

Přečtěte si více

Kolik stojí oprava displeje na mobil?

Výměna samostatného sklíčka se nabízí v případě, kdy došlo k poškození pouze předního skla a daný typ mobilu umožnuje takový způsob výměny. Ceny za lepení skla mobilu se u nás pohybují od 500 Kč. Záleží na modelu telefonu. Kolik stojí oprava sklíčka na mobilu? mobilních telefonů

J3 2016 (J320) oprava prasklého skla displeje1400,- CZK
J5 2017 (J530) oprava prasklého skla displeje1490,- CZK

Podle toho, jak odlepit displej?

"Začnete horkovzdušnou pistolí. Je třeba odlepit zničené ochranné sklo. Nejdůležitější je, abyste nezahřívali jeden bod, ale abyste s ní neustále pohybovali," řekl pro tvnoviny.sk zkušený opravář Ondrej Macko. Pak stačí na lepidlo, které bývá obvykle součástí zakoupeného dílu, přilepit nové sklíčko. Jak na tvrdy reset iPhone? Restartování iPhonu

  1. Podržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník.
  2. Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne.
  3. Zařízení znova zapnete tak, že podržíte boční tlačítko (na pravé straně iPhonu), dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak otevřít iPhone?

Prvně na spodní straně zařízení vyndejte dva šrouby, které drží obrazovku iPhonu na místě. Pomocí přísavky zdvihněte displej. Velmi pomalu a opatrně! Nyní se postup začíná lišit a to podle toho, který iPhone máte. Jak vypnout iPhone kdyz nejde dotyk? Existuje několik způsobů, jak vypnout iPhone, když dotykové ovládání nefunguje. Jedním ze způsobů je použití funkce AssistiveTouch. Tu zapnete v Nastavení > Obecné > Zpřístupnění > AssistiveTouch. Po jejím zapnutí se na obrazovce objeví malé kolečko, které lze použít k provádění různých funkcí, včetně vypnutí iPhonu.
Dalším způsobem vypnutí iPhonu je použití tlačítka napájení. To lze provést stisknutím a podržením tlačítka napájení po dobu několika sekund. Na obrazovce se zobrazí nabídka s možností vypnutí. Výběrem této možnosti iPhone vypnete.
Pokud ani jedna z těchto metod nefunguje, může být nutné připojit iPhone k počítači a pomocí iTunes vynutit restart. Za tímto účelem připojte iPhone k počítači a otevřete iTunes. Vyberte iPhone v seznamu zařízení a klikněte na kartu Souhrn. Klikněte na tlačítko Obnovit. Tím z iPhonu vymažete všechna data a restartujete jej.

Jak vypnout telefon kdyz nefunguje displej?

Pokud to chcete provést, stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se telefon nevypne. Jestli to nezabralo, u některých chytrých telefonů může zafungovat podržení tlačítka napájení a tlačítka pro zvýšení hlasitosti. Po vypnutí telefonu opět počkejte několik sekund a teprve potom zařízení restartujte. Jak ovladat mobil bez displeje? Existuje několik způsobů ovládání telefonu bez displeje. Jedním ze způsobů je použití hlasového asistenta, například Siri nebo Google Assistant. Telefon můžete také připojit k počítači a ovládat jej pomocí myši a klávesnice. Dalším způsobem je použití dálkového ovladače Bluetooth.

Jak vypnout zaseklý telefon?

Pokud se telefon zasekl a nelze jej vypnout, můžete zkusit následující kroky:
1. Pokud má telefon vyměnitelnou baterii, vyjměte ji a poté ji vložte zpět. To by mohlo telefon resetovat a pomoci vám ho vypnout.
2. Pokud má telefon fyzické tlačítko napájení, zkuste jej stisknout a několik sekund podržet. To by mělo telefon vypnout.
3. Pokud je telefon vybaven virtuálním tlačítkem napájení, zkuste jej přejet prstem od spodní části obrazovky směrem nahoru. Tím by se měl telefon vypnout.
4. Pokud nic z výše uvedeného nefunguje, můžete zkusit připojit telefon k počítači a pomocí softwaru vynutit vypnutí.
5. Pokud vše ostatní selže, můžete zkusit tvrdý reset. Tím dojde k vymazání všech dat, proto si nejprve nezapomeňte zálohovat soubory. Chcete-li provést tvrdý reset, stiskněte a několik sekund podržte tlačítko napájení a tlačítko zvýšení hlasitosti.

By Madelon

Co delat kdyz mi nejde zálohovat iPhone? :: Co dělat když mi nefunguje dotykový displej?
Užitečné odkazy