Domovská stránka > J > Jak Udělat Dotykovou Obrazovku?

Jak udělat dotykovou obrazovku?

Pakliže nechcete investovat další peníze do nového notebooku, ale chcete si dopřát dotykový displej, oceníte šikovnou věc jménem AirBar. Jedná se o doplněk, který bude vyrábět švédská společnost Neodome. AirBar se umístí pod obrazovku. AirBar promění nedotykový notebook na dotykový během několika sekund.

Přečtěte si více

Kolik stojí oprava displeje na mobil?

Výměna samostatného sklíčka se nabízí v případě, kdy došlo k poškození pouze předního skla a daný typ mobilu umožnuje takový způsob výměny. Ceny za lepení skla mobilu se u nás pohybují od 500 Kč. Záleží na modelu telefonu. Kolik stojí oprava sklíčka na mobilu? mobilních telefonů

J3 2016 (J320) oprava prasklého skla displeje1400,- CZK
J5 2017 (J530) oprava prasklého skla displeje1490,- CZK

Podle toho, jak odlepit displej?

"Takže začnete horkovzdušnou pistolí. Je důležité odlepit zničené ochranné sklo. Nejdůležitější je, abyste se s ní neustále pohybovali a nezahřívali jeden bod," pro tvnoviny.sk řekl zkušený opravář Ondrej Macko. Poté přilepite nové sklíčko přes lepidlo, které bývá obvykle součástí zakoupeného dílu. Jak na tvrdy reset iPhone? Restartování iPhonu

  1. Podržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník.
  2. Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne.
  3. Zařízení znova zapnete tak, že podržíte boční tlačítko (na pravé straně iPhonu), dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak otevřít iPhone?

Prvně na spodní straně zařízení vyndejte dva šrouby, které drží obrazovku iPhonu na místě. Pomocí přísavky zdvihněte displej. Velmi pomalu a opatrně! Nyní se postup začíná lišit a to podle toho, který iPhone máte. Jak vypnout iPhone kdyz nejde dotyk? podržte tlačítko Vypnout/Zapnout (boční tlačítko na nákresu níže) dokud se neobjeví na displeji posuvník. jakmile se posuvník objeví, přetáhněte jej vpravo ("slide to power off"). Tak zařízení vypnete.

Jak vypnout telefon kdyz nefunguje displej?

Pokud to chcete provést, stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se telefon nevypne. Jestli to nezabralo, u některých chytrých telefonů může zafungovat podržení tlačítka napájení a tlačítka pro zvýšení hlasitosti. Po vypnutí telefonu opět počkejte několik sekund a teprve potom zařízení restartujte. Jak ovladat mobil bez displeje? Stačí si obstarat USB OTG a připojit k vašemu telefonu USB myš. Tuto myš podporují takřka všechny moderní dotykové telefony. Pomocí ní hravě zvládnete ovládat mobil.

Jak vypnout zaseklý telefon?

Jde to, ale i kombinací tlačítek. U Androidu je to přidržení tlačítka pro zapínání a zároveň tlačítka pro ztlumení hlasitosti dokud telefon nezavibruje. Pak pusťte vypínací tlačítko a dál držte tlačítko pro ztlumení hlasitosti, dokud se neobjeví vykřičník.

By Madelon

Co delat kdyz mi nejde zálohovat iPhone? :: Co dělat když mi nefunguje dotykový displej?
Užitečné odkazy