Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Mi Nefunguje Displej?

Co delat kdyz mi nefunguje displej?

Pokud nereaguje displej na dotyk, zkuste tvrdý restart

tvrdým restartem, kdy podržíme buď samotné tlačítko “power” nebo kombinaci tlačítka pro snížení hlasitosti (u některých pro zvýšení hlasitosti) a zapnutí/vypnutí po dobu asi 10 sekund. Všechny operace budou ihned ukončeny a dojde k restartování systému.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, co delat kdyz nejde displej na mobilu?

Dotykový displej nefunguje správně

 1. Pokud jste na displej zařízení nalepili ochrannou fólii, zkontrolujte, zda je nalepená správně a nejsou pod ní vzduchové bubliny, prach nebo vlhkost.
 2. Odstraňte ochranná pouzdra nebo kryty, abyste zjistili, zda nebrání funkci dotykového displeje.
 3. Otřete displej čistým a suchým hadříkem.
Pokud jde o to, jak vypnout iphone 6 bez displeje? podržte tlačítko Vypnout/Zapnout (boční tlačítko na nákresu níže) dokud se neobjeví na displeji posuvník. jakmile se posuvník objeví, přetáhněte jej vpravo ("slide to power off"). Tak zařízení vypnete.

Pokud jde o to, jak se zapina iphone 7?

Jak zapnout a vypnout telefon

 1. Zapněte telefon: Stiskněte a podržte tlačítko Zapnout/Vypnout, dokud se nerozsvítí displej.
 2. Zadejte PIN kód: Pokud zadáte nesprávný PIN kód třikrát po sobě, SIM karta se zablokuje. SIM kartu odblokujete zadáním kódu PUK.
 3. Vypněte telefon: Stiskněte a podržte tlačítko Zapnout/Vypnout.
Jak vypnout iPhone bez tlačítka? Přejděte do Nastavení> Obecné a vyberte Vypnout. Je to na samém konci. Zobrazí se obrazovka Posunutí k vypnutí. Přetáhněte jezdec doprava a váš iPhone se vypne.

Jak se dostat na iPhone?

Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu. Jak odblokovat iPhone? Jak odblokovat iPhone pomocí iCloud

 1. Na jiném zařízení (třeba Mac nebo PC) přejděte k přihlášení na iCloud.
 2. Budete-li vyzváni, přihlaste se pod svým Apple ID.
 3. Přejděte do aplikace Najít iPhone.
 4. V horní části okna klikněte na Všechna zařízení
 5. Vyberte iPhone, který chcete vymazat.

Jak na iPhone nahrat obrazovku?

Nahrávání obrazovky iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. V iOS 14 nebo novějším přejděte do Nastavení > Ovládací centrum a pak klepněte na tlačítko Přidat vedle záznamu obrazovky.
 2. Otevřete Ovládací centrum na iPhonu, iPodu touch nebo na iPadu.
 3. Stiskněte a podržte šedé tlačítko nahrávání
Jak se prihlasit na nový iPhone? K novému iPhonu se můžete přihlásit dvěma způsoby: pomocí Apple ID nebo bez něj.
Pokud máte Apple ID, můžete se do nového iPhonu přihlásit zadáním Apple ID a hesla v aplikaci Nastavení. Případně se můžete do nového iPhonu přihlásit tak, že otevřete App Store a přihlásíte se pomocí svého Apple ID.
Pokud Apple ID nemáte, můžete se do nového iPhonu přihlásit vytvořením nového Apple ID. Chcete-li vytvořit nové Apple ID, otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na "Přihlásit se k iPhonu". Na obrazovce Přihlášení k iPhonu klepněte na "Vytvořit bezplatné Apple ID".

Jak zapnout Stary iPhone?

Chcete-li zapnout starý iPhone, nejprve se ujistěte, že je zařízení připojeno ke zdroji napájení. Poté stiskněte a podržte tlačítko Spánek/Probuzení, dokud se nezobrazí logo Apple.

By Taft Emerson

Co dělat když se nezapíná notebook? :: Jak zapnout iPhone bez tlacitka?
Užitečné odkazy