Domovská stránka > C > Co Dělat Když Se Vám Rozbije Displej?

Co dělat když se vám rozbije displej?

Možnosti jsou různé:

  1. Reklamace. Jako první možnost, která každého napadne, je reklamace.
  2. Pojistka na “blbost” Pojištění odpovědnosti za škodu, lidově “pojistka na blbost” je další možností, jak situaci vyřešit.
  3. Prodej rozbitého zařízení
  4. Oprava v neautorizovaném servisu.
  5. Prevence.

Přečtěte si více

Proč mi blbne mobil?

Nejprve se pokuste zařízení nabít

Jakkoli to může znít zvláštně, nejčastějším řešením bývá připojení zařízení k nabíječce. Některá zařízení prostě nejde zapnout, pokud nemají určitou danou míru elektrické energie. Často se stává, že takový telefon nejde zapnout ani po připojení k nabíječce.
Jak vypnout telefon natvrdo? Tlacitkem na boku urcite tam je. Zmacknout chvilku podrzet a naskoci tablka kde je napsano vypnout.

Jak vypnout telefon Samsung a52?

Současným stisknutím pořídíte snímek obrazovky. Současným stisknutím a podržením vypnete zařízení. A další otázka, jak nouzově vypnout telefon? 1 Stiskněte tlačítko na Zapnutí telefonu a zvolte Restartování. 2 Vyčkejte, než se telefon vypne. Jakmile se na displeji objeví logo Samsung, stisknete tlačítko na snížení hlasitosti a držte ho do té doby, než se telefon zapne a v levém rohu se objeví nápis Nouzový režim.

Jak restartovat iPhone 11 kdyz nefunguje dotyk?

Stiskněte a podržte zároveň tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko spánku. Když se na displeji objeví logo Apple, obě tlačítka pusťte. Jak zmensit displej iPhone? Použití funkce Zvětšení

  1. Úprava zvětšení: Poklepejte na displej třemi prsty (po druhém klepnutí je nezvedejte) a potom táhněte nahoru nebo dolů.
  2. Posunutí okna zvětšení: (v okně) Přetáhněte úchyt u dolního okraje okna zvětšení.
  3. Posunutí na jinou část obrazovky: (celá obrazovka) Táhněte přes displej třemi prsty.

Jak se dostat do zamčeného iPhone?

Jak se dostat do zamčeného iPhone bez ztráty dat

Nechte si do počítače nainstalovat iOS System Recovery a připojte uzamčený iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning. Spusťte program a klikněte na „Další nástroje“> „Obnovení systému iOS“; objeví vaše zařízení.
Jak na tvrdy reset iPhone? Existují dva způsoby, jak iPhone resetovat natvrdo. První způsob je provést to z nabídky nastavení a druhý způsob je provést to ze samotného zařízení.
Z nabídky nastavení:
1. Klepněte na ikonu Nastavení na domovské obrazovce.
2. Přejděte dolů a klepněte na položku Obecné.
3. Přejděte na konec a klepněte na položku Resetovat.
4. Klepněte na položku Vymazat veškerý obsah a nastavení.
5. Pokud budete vyzváni, zadejte přístupový kód.
6. Klepněte na možnost Vymazat iPhone.
Ze zařízení:
1. Stiskněte a podržte současně tlačítko Spánek/Probuzení a tlačítko Domů.
2. Podržte obě tlačítka, dokud obrazovka nezhasne a nezobrazí se logo Apple.
3. Pusťte tlačítka a iPhone se restartuje.

Tak jak otevřít iphone?

V závislosti na modelu můžete iPhone otevřít několika způsoby. U iPhonu 6s a dřívějších modelů musíte pomocí kancelářské sponky nebo nástroje na SIM kartu stisknout tlačítko resetování, které se nachází v otvoru na zadní straně telefonu poblíž spodní části. U iPhonu 7 a 7 Plus musíte stisknout a podržet současně tlačítko napájení a tlačítko snížení hlasitosti po dobu asi 10 sekund, dokud se neobjeví logo Apple. U iPhonu 8 a 8 Plus musíte rychle stisknout a uvolnit tlačítko zvýšení hlasitosti, rychle stisknout a uvolnit tlačítko snížení hlasitosti a poté stisknout a podržet tlačítko napájení, dokud se neobjeví logo Apple. A v případě iPhonu X budete muset stisknout a podržet boční tlačítko a jedno z tlačítek hlasitosti, dokud se neobjeví posuvník vypnutí.

By Theis Lasko

Jak blokovat telefonní číslo SMS? :: Co delat kdyz nefunguje display?
Užitečné odkazy