Domovská stránka > P > Proč Se Mi Zastavuji Aplikace?

Proč se mi zastavuji aplikace?

Mezipaměť a data aplikace lze obvykle vymazat pomocí aplikace Nastavení v telefonu. Nastavení se v různých telefonech může lišit. Další informace vám poskytne výrobce zařízení. Dočasně můžete uvolnit místo, když vymažete data v mezipaměti.

Přečtěte si více

Proč padají aplikace na mobilu?

Padání mnoha aplikací způsobovala systémová komponenta Android System WebView respektive prohlížeč Google Chrome. Android System WebView je integrovaný prohlížeč, který pro vás otevírá stránky uvnitř aplikací. Jak opravit aplikací? Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte ikonuDalší vedle aplikace, kterou chcete opravit. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná.

Jak zabránit ukončování aplikací?

Android

Jak vypnout optimalizaci?

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Přejděte do Nainstalované aplikace.
  3. Najděte a otevřete příslušnou aplikaci (použijte vyhledávání).
  4. Klepněte na Spořič baterie.
  5. Z nabídky vyberte Žádné omezení.
Proč nejdou aktualizovat aplikace? Zkontrolujte způsob platby

Podívejte se, jakou platební metodu máte registrovanou v účtu a ujistěte se, že nevypršela, nebyla odmítnuta nebo neselhala. Pokud aplikace nelze aktualizovat a zobrazí se zpráva „váš účet je v App Storu deaktivován“, mohlo dojít k problému s vaší platební metodou.

Jak otevřít Moje aplikace?

Zkontrolujte, zda je aplikace dostupná pro vaše zařízení

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Najděte aplikaci, kterou chcete stáhnout, a klepněte na ni.
  3. Na stránce aplikace je uvedeno, zda je aplikace pro vaše zařízení dostupná. Pokud dostupná není, nelze ji stáhnout.
Co dělat když aplikace Google pravidelně přestává fungovat? Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně.

Můžete se také zeptat, proč nefunguje google v mobilu?

Restartujte zařízení a zkuste vyhledávání zopakovat. Pokud se můžete připojit k internetu, aktualizujte aplikaci Google na nejnovější verzi. Chcete-li ověřit, zda už se výsledky zobrazují, zkuste vyhledávání zopakovat. Když vymažete mezipaměť aplikace, smažete data uložená v dočasné oblasti paměti zařízení. Jak opravit systém Android? Jak opravit chybu Androidu ve smartphonu

V zobrazeném seznamu vyberte položku »Moje aplikace a hry«, v přehledu vyhledejte a otevřete »Android System WebView«. Protože chybou je postižena poslední aktualizace, můžete nyní zvolit možnost »Odinstalovat aktualizaci« a obnovit původní stav komponenty.

Také, jak přeinstalovat program?

Správným způsobem, jak přeinstalovat softwarový program, je zcela odinstalovat a poté jej znovu nainstalovat z nejaktuálnějšího zdroje instalace, který najdete.

By Ivie

Co dělat když mi nefunguje dotykový displej? :: Jak vypnout spuštěné aplikace Android?
Užitečné odkazy