Domovská stránka > J > Jak Vypnout Služby Google Play?

Jak vypnout služby Google Play?

odinstalovat

Smazání nainstalovaných aplikací

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
  4. Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat.
  5. Klepněte na Odinstalovat.

Přečtěte si více

Proč nefungují některé aplikace?

Mezipaměť a data aplikace lze obvykle vymazat pomocí aplikace Nastavení v telefonu. Nastavení se v různých telefonech může lišit. Další informace vám poskytne výrobce zařízení. Dočasně můžete uvolnit místo, když vymažete data v mezipaměti. Jak restartovat aplikace? Další informace vám poskytne výrobce zařízení.

  1. Na většině telefonů stačí stisknout vypínač po dobu asi 30 sekund, nebo dokud se telefon nerestartuje.
  2. Možná bude třeba klepnout na Restartovat .

Pokud jde o to, jak opravit aplikaci?

Vyberte ikonu Další vedle aplikace, kterou chcete opravit. Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná. Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Proč nefunguje Google v mobilu? Restartujte zařízení a zkuste vyhledávání zopakovat. Pokud se můžete připojit k internetu, aktualizujte aplikaci Google na nejnovější verzi. Chcete-li ověřit, zda už se výsledky zobrazují, zkuste vyhledávání zopakovat. Když vymažete mezipaměť aplikace, smažete data uložená v dočasné oblasti paměti zařízení.

Může se také zeptat, jak opravit systém android?

Jak opravit chybu Androidu ve smartphonu

V zobrazeném seznamu vyberte položku »Moje aplikace a hry«, v přehledu vyhledejte a otevřete »Android System WebView«. Protože chybou je postižena poslední aktualizace, můžete nyní zvolit možnost »Odinstalovat aktualizaci« a obnovit původní stav komponenty.
Proč nejde Google na mobilu? Pokud vám také nefunguje Google vyhledávání na telefonu, tak řešení je naštěstí celkem jednoduché. Někdy postačí zadat dotaz znovu. Jistější je pak otevřít na vašem telefonu menu multitasking a ukončit aplikaci Google. Nově spuštěná Google aplikace by už měla opět fungovat.

Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout spuštěné aplikace android?

Zavření jedné aplikace: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte. Přejeďte po aplikaci nahoru. Zavření všech aplikací: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte. Co znamená vynutit ukončení? V případě aplikací třetích stran, které nejde zastavit (pokud ji zastavíte, automaticky se restartuje), můžete zkusit v sekci Nastavení-Aplikace použít volbu Vynutit ukončení. Jestliže daný program nepoužíváte, je další možností jeho odinstalace.

Podle toho, proč restartovat telefon?

To je jednoduché – vše se spustí znovu, vyčistí se paměť, ukončí se zbytečné programy, aplikace, procesy. Hardware se uvede do výchozího stavu, stejně tak jako software, které hardware obsluhuje. Což je přesně důvod, proč restart může vyřešit problémy.

By Duval

Jak zabránit ukončování aplikací? :: Co dělat když mi padá aplikace?
Užitečné odkazy