Domovská stránka > P > Proč Mi Padá Google Chrome?

Proč mi padá Google Chrome?

Odinstalujte a znovu nainstalujte prohlížeč Chrome.

Problém v Chromu může způsobovat nějaká chyba ve vašem profilu. Odinstalujte prohlížeč Chrome a nezapomeňte zaškrtnout políčko pro smazání všech údajů o prohlížení. Poté Chrome opět nainstalujte.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, co dělat když nefunguje chrome?

Android

První krok: Vyzkoušejte tato běžná řešení selhávání prohlížeče Chrome

  1. Zavřete všechny karty kromě té, na které je zobrazena chybová zpráva.
  2. Ukončete ostatní spuštěné aplikace a programy.
  3. Pozastavte stahování aplikací či souborů.
Lidé se také ptají, jak aktualizovat google chrome? Stažení aktualizací pro Chrome (jsou-li k dispozici)
  1. V telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Obchod Play. .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení.
  4. V sekci Aktualizace najděte Chrome. .
  5. U aplikace Chrome klepněte na Aktualizovat.

Jak restartovat Chrome Android?

dostat se do nastavení experimentálních funkcí – zadáním příkazu chrome://flags;

  1. Obnovit u všech experimentů výchozí nastavení (tlačítko nahoře vpravo);
  2. optimálně opět Chrome restartovat (ostatně dole na kartě se nejspíš objeví hláška, že Změny se projeví po příštím restartu prohlížeče).
Můžete se také zeptat, jak otevrit google? Zobrazení souboru
  1. Přejděte na adresu drive.google.com.
  2. Pomocí svého uživatelského jména a hesla se přihlaste k účtu Google.
  3. Dvakrát klikněte na soubor.
  4. Pokud otevíráte dokument, tabulku, prezentaci, formulář nebo nákres Google, otevře se v příslušné aplikaci.

Může se také zeptat, proč mi nejde spustit google?

Pokud vám také nefunguje Google vyhledávání na telefonu, tak řešení je naštěstí celkem jednoduché. Někdy postačí zadat dotaz znovu. Jistější je pak otevřít na vašem telefonu menu multitasking a ukončit aplikaci Google. Nově spuštěná Google aplikace by už měla opět fungovat. Proč mi nejde aktualizovat Chrome? Problém vyřešíte následovně: Odinstalujte Chrome. Ujistěte se, zda váš počítač splňuje systémové požadavky. Stáhněte si Chrome znovu a zkuste ho nainstalovat.

Jak obnovit nastavení Google Chrome?

Obnovení výchozího nastavení Chromu

  1. V počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení Rozšířená nastavení. V Chromebooku, na počítači s Linuxem a na Macu: KlikněteResetovat nastavení Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty. Resetovat nastavení.
Také, proč mi nejde spustit video? Zkusila bych restartovat počítač a když to nepomůže tak přeinstalovat programy(prohlížeče), ve kterých videa přehráváte. Zkuste se také podívat do správce programů (Alt+Ctrl+Del) to záložky procesy jestli nemáte některé programy spuštěné vícekrát. Ukončit je a pustit znovu.

Jak aktualizovat Google prohlížeč?

Postup aktualizace prohlížeče Google Chrome:

  1. V počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .
  3. Klikněte na Nápověda. O aplikaci Google Chrome.
  4. Klikněte na Aktualizovat Google Chrome. Důležité: Pokud toto tlačítko nevidíte, máte nejnovější verzi prohlížeče.
  5. Klikněte na Restartovat.

By Hance Rufer

Jak vypnout Tmavý režim Google? :: Jak obnovit nastavení Google Chrome?
Užitečné odkazy