Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Mi Nefunguje Tlacitko Na Iphonu?

Co delat kdyz mi nefunguje tlacitko na iPhonu?

Co když vám na iPhonu nebo iPadu nefunguje nějaké tlačítko nebo přepínač

  1. Sundejte všechny ochranné fólie nebo kryty, které by mohly tlačítko nebo přepínač blokovat.
  2. Měkkým hadříkem odstraňte nečistoty a prach okolo tlačítka nebo přepínače.

Přečtěte si více

Jak vyměnit Touch ID?

První problém s touch-id je bohužel neopravitelný, domovské tlačítko je synchronizované se základní deskou iPhonu a proto není možné jej nahradit jiným. V případě nahrazení nebude čtečka nadále fungovat. Můžete se také zeptat, jak obejit touch id? Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko.

Také, co delat kdyz nefunguje home button?

Pokud Vám nefunguje home button, můžete si v nastavení aktivovat softwarovou verzi tohoto tlačítka, která se bude zobrazovat na displeji. Toto softwarové tlačítko se nazývá Assistive touch a naleznete jej: Nastavení → Zpřístupnění → Assistive Touch. Jak opravit Home Button? Stačí vyměnit tlačítko, připadně flex kabel a home button bude plně funkční. V tomto případě je již tlačítko s funkcí čtení otisku prstu (Touch ID). Po výměně tlačítka za nové přestane fungovat otisk prstu z důvodu párovaní původního tlačítka se základní deskou, mechanicky je však tlačítko po výměně funkční.

Co delat kdyz vám nejde Touch ID?

Nemožnost aktivace Touch ID

Pokud vám telefon nebo tablet bude při snaze o aktivaci Touch ID vypisovat chybu, vyzkoušejte některé z následujících řešení: Je-li připojen k nabíječce, odpojte jej. Před aktivací Touch ID vypněte odemykání prostřednictvím hesla. Odhlaste se a znovu přihlaste do svého Apple ID účtu.
Podle toho, co delat kdyz mi nefunguje touch id? Stačí vyměnit tlačítko a home button bude plně funkční. V tomto případě je již tlačítko s funkcí čtení otisku prstu (Touch ID). Po výměně tlačítka za nové přestane fungovat otisk prstu z důvodu párovaní původního tlačítka se základní deskou, mechanicky je však tlačítko po výměně funkční.

Co mám dělat když mi nefunguje Touch ID?

Přesvědčte se, že máte nejnovější verzi iOS nebo iPadOS. Ujistěte se, že vaše prsty a snímač Touch ID jsou čisté a suché. * Ze snímače Touch ID otřete nečistoty čistým hadříkem, který nepouští vlákna. Prst by měl snímač Touch ID zcela zakrýt a dotýkat se kovového rámečku kolem. Jak obejít otisk prstu? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože závisí na konkrétním zařízení a použitém systému zabezpečení otisků prstů. Mezi možné metody, jak obejít bezpečnostní systém otisků prstů, však patří použití atrapy prstu z materiálu, který oklame snímač, použití obrazu otisku prstu s vysokým rozlišením nebo použití 3D repliky otisku prstu.

Jak obejít otisk prstu iPhone?

Neexistuje žádný spolehlivý způsob, jak obejít snímač otisků prstů iPhonu, protože se jedná o velmi bezpečnou formu biometrického ověřování. Existuje však několik metod, které mohou fungovat v závislosti na modelu iPhonu a nastavení zabezpečení.
Jednou z metod je použití falešného prstu nebo fotografie prstu oprávněného uživatele. To může fungovat, pokud Touch ID iPhonu není nakonfigurováno tak, aby vyžadovalo živý sken. Další metodou je použití hluboko usazeného otisku prstu (například z latexové rukavice). To může fungovat, pokud Touch ID iPhonu není nakonfigurováno tak, aby vyžadovalo hloubkové snímání.
Další metodou je pokusit se podvrhnout snímač Touch ID pomocí 3D repliky otisku prstu. Tuto metodu je velmi obtížné provést a je nepravděpodobné, že by fungovala, pokud není snímač Touch ID správně kalibrován.
A nakonec je možné jednoduše uhodnout přístupový kód, pokud není zařízení Touch ID nakonfigurováno tak, aby po určitém počtu neúspěšných pokusů vyžadovalo zadání přístupového kódu.

By Gabriela Pody

Jak obnovit Windows Update? :: Jak vypnout Průzkumník Windows?
Užitečné odkazy