Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Nefunguje Display?

Co delat kdyz nefunguje display?

Dotykový displej nefunguje správně

  1. Funkci dotykového displeje mohou ovlivnit nečistoty, teplo nebo použití krytů zařízení či ochranných fólií displeje.
  2. Vypněte zařízení a znovu je zapněte.
  3. V situacích, kdy zařízení přestane reagovat a nelze je normálně restartovat, můžete vynutit jeho restart nebo vypnutí.

Přečtěte si více

Jak vypnout telefon kdyz nefunguje displej?

Pokud to chcete provést, stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se telefon nevypne. Jestli to nezabralo, u některých chytrých telefonů může zafungovat podržení tlačítka napájení a tlačítka pro zvýšení hlasitosti. Po vypnutí telefonu opět počkejte několik sekund a teprve potom zařízení restartujte. Může se také zeptat, jak vypnout budik na rozbitým displejem? Drž asi 10 s zapínací tlačítko + zeslabování zvuku. Jestli fungují tlačítka, mělo by ho to vypnout.

Jak vypnout zaseklý telefon?

Jde to, ale i kombinací tlačítek. U Androidu je to přidržení tlačítka pro zapínání a zároveň tlačítka pro ztlumení hlasitosti dokud telefon nezavibruje. Pak pusťte vypínací tlačítko a dál držte tlačítko pro ztlumení hlasitosti, dokud se neobjeví vykřičník. Co dělat když nefunguje dotykový displej iPhone? Restartujte svůj iPhone nebo iPad. Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez špíny nebo kapek vody. Odpojte všechny doplňky připojené přes Lightning nebo USB-C. Pokud obrazovka po odpojení doplňků funguje, zkuste použít jinou zásuvku, kabel nebo nabíječku.

Co dělat když iPhone nereaguje na dotek?

Na iPhonu 8 nebo novějším, včetně iPhonu SE (2.generace)

  1. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zesílení hlasitosti.
  2. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zeslabení hlasitosti.
  3. Podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.
  4. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon.
Jak restartovat telefon kdyz nereaguje? „Násilný“ restart: Stačí dlouze držet (více než 10 sekund) zapínací tlačítko, čímž dojde k restartu telefonu. Další varianta: Stačí dlouze držet tlačítko napájení + tlačítko hlasitosti dolů nebo nahoru.

A další otázka, jak ovladat mobil bez displeje?

Stačí si obstarat USB OTG a připojit k vašemu telefonu USB myš. Tuto myš podporují takřka všechny moderní dotykové telefony. Pomocí ní hravě zvládnete ovládat mobil. Jak vypnout Iphone bez displeje? Bez displeje nelze iPhone vypnout. Jediný způsob, jak vypnout zařízení, je stisknout a podržet tlačítko Spánek/Probuzení, dokud se na displeji neobjeví posuvník "Posunutím vypnout".

Co delat kdyz si telefon dělá co chce?

Pokud se zdá, že se telefon chová samovolně, můžete vyzkoušet několik věcí:
1. Restartujte telefon: To může pomoci, pokud telefon zamrzl nebo nereaguje.
2. Zkontrolujte aktualizace: Někdy mohou aktualizace způsobit neočekávané chování. Zkontrolujte, zda je telefon aktualizován.
3. Obnovte telefon: Pokud restartování a kontrola aktualizací nepomohou, můžete zkusit obnovit tovární nastavení telefonu. Tím dojde k vymazání všech dat, proto si nejprve nezapomeňte zálohovat soubory.
4. Obraťte se na svého operátora: Pokud máte stále potíže, obraťte se na svého operátora nebo výrobce telefonu a požádejte o další pomoc.

By Francesco Kuchto

Co dělat když se vám rozbije displej? :: Jak zrusit PIN obrazovky?
Užitečné odkazy