Domovská stránka > J > Jak Přeposlat Zprávu Z Messengeru?

Jak přeposlat zprávu z Messengeru?

Můžete také přeposlat zprávy, obrázky, videa nebo záznamy z konverzace jinému uživateli nebo do skupinového chatu v Messengeru. V konverzaci klepněte a přidržte zprávy nebo média, které chcete přeposlat. Klepněte na Přeposlat. Vedle uživatele nebo skupinového chatu, kterému chcete zprávu přeposlat, klepněte na Odeslat.

Přečtěte si více

Jak na FB napsat SZ?Víte, že máte na Facebooku skrytou schránku?Tady je návod, jak se do ní dostat!

 1. V Messenger aplikaci jděte do NASTAVENÍ (v náhledu zpráv ikonka s panáčkem)
 2. Ťukněte na LIDÉ
 3. Jděte do ŽÁDOSTI ZPRÁV.
 4. Dole klepněte na ZOBRAZIT FILTROVANÉ ŽÁDOSTI.
 5. Tradááá! Jste u cíle!
Proč mi nejdou posílat zprávy na Facebooku? Nemůžu odesílat zprávy přátelům na Facebooku.
 • Vedle zprávy, kterou se nepodařilo odeslat, klikněte na .
 • Zkontrolujte stav internetového připojení. Zkontrolujte, jestli fungují ostatní weby.
 • Aktualizujte prohlížeč. Doporučujeme používat nejnovější verzí jednoho z těchto webových prohlížečů.

Jak nekomu napsat?

Zkratky si nechejte pro psaní se svým nejlepším kamarádem a lidem, o které máte zájem, pište vždy celými slovy. Nepřehánějte to ani se smajlíky. Smajlíci jsou v pořádku, ale než někomu pošlete flirtujícího smajlíka, měli byste si být jistí tím, že se mu také líbíte. Jak dát prispevek na Facebook? Jak přidat příspěvek na stránku, kterou navštěvujete:

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Vyhledejte stránku, na kterou chcete přidat příspěvek, a potom ji vyberte z rozbalovací nabídky.
 3. Klepněte na Napište něco na stránku.
 4. Napište příspěvek a klepněte na Zveřejnit.

Jak poznam že mě nekdo ignoruje na Messengeru?

Pokud se objeví miniatura fotografie osoby, to znamená, že zpráva byla přečtena zprávu (a proto byla ignorována). Pokud se objeví opak symbol (✓), to bude znamenat, že zpráva byla doručena, ale příjemce ji ještě neotevřel. A další otázka, jak přeposlat zprávu z messengeru na whatsapp? Jak přeposlat z messengeru na whatsaap?

 1. 1.1 Zkopírujte zprávu do konverzace Messenger.
 2. 1.2 Vložte zprávu na WhatsApp.
 3. 1.3 Exportujte chat z aplikace Messenger.

Jak dát Profilovku na Messenger?

V prohlížeči začnete tím, že otevřete záložku vašeho profilu (je označená vaší fotkou). Pokud myší najedete na váš profilový obrázek, na spodní polovině kruhu se vám ukáže možnost „aktualizovat“. Když na ni kliknete, otevře se vám nabídka, kde si můžete vybrat z již nahraných fotek, nebo nahrát fotku novou. Podle toho, kde najdu ignorovane zprávy? Existuje několik různých míst, kde můžete najít ignorované zprávy:
1. Ve své e-mailové schránce: Pokud používáte e-mailového klienta, jako je Gmail, Outlook nebo Apple Mail, můžete si obvykle vytvořit filtr, který automaticky přesune zprávy od určitého odesílatele nebo s určitými klíčovými slovy do samostatné složky (obvykle nazvané "Nevyžádaná pošta" nebo "Spam"). Jakmile jsou zprávy v této složce, můžete je zcela ignorovat.
2. Na sociálních sítích: Na většině platforem sociálních médií můžete nějakým způsobem ztlumit nebo zablokovat uživatele, jejichž příspěvky nechcete vidět. Například na Twitteru můžete přidat určité uživatele do seznamu "ztlumených" a na Facebooku můžete přidat lidi do seznamu "známých", který omezuje množství jejich příspěvků, které vidíte.
3. V reálném životě: Pokud je ve vašem životě někdo, s kým se nechcete bavit, můžete ho samozřejmě prostě ignorovat. To je pravděpodobně nejefektivnější způsob, jak se vypořádat s někým, jehož zprávy nechcete vidět!

Lidé se také ptají, kdo mi muze napsat na facebooku?

Na Facebooku vám mohou lidé posílat zprávy několika různými způsoby. Pokud máte veřejnou stránku, může vám zprávu poslat kdokoli. Pokud máte soukromou stránku, mohou vám psát pouze lidé, kteří jsou vašimi přáteli. Můžete také upravit nastavení zasílání zpráv tak, aby vám mohli psát pouze lidé, kteří jsou v seznamu vašich přátel, nebo můžete zasílání zpráv úplně vypnout.

By Pincince

Jak obnovit Vymazane zprávy na FB? :: Co je to mi ovladac?
Užitečné odkazy