Domovská stránka > J > Jak Přeposlat Sms Na Jiný Mobil?

Jak přeposlat SMS na jiný mobil?

Jak ručně přeposlat SMS na jiný kontakt

 1. Vejděte do sekce Zprávy. Vezměte do ruky svůj dotykový chytrý telefon, který funguje na základě operačního systému Android.
 2. Vybranou zprávu několik vteřin podržte prstem.
 3. Klikněte na možnost Přeposlat a vyberte kontakt.
 4. Zvolte možnost Odeslat.

Přečtěte si více

Proč nejde odeslat SMS iPhone?

To může mít několik příčin:

 • Osoba, které zprávu odesíláte, nemá zařízení Apple.
 • Na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce je vypnutá funkce iMessage. Na svém zařízení zkontrolujete stav iMessage v nabídce Nastavení > Zprávy > iMessage.
 • Funkce iMessage je na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce dočasně nedostupná.
Jak na iPhone skryt Zprávy? Jakmile tak učiníte, tak se přesuňte do konverzace, kterou chcete ztišit. Nyní v horní části obrazovky klepněte na jméno či název konverzace s obrázkem. Tímto se níže zobrazí menu, ve kterém vpravo klepněte na informace. Na další obrazovce pak sjeďte o kus níže a pomocí přepínače aktivujte Skrýt upozornění.

Jak odeslat textovou zprávu Iphone?

Stačí na odeslanou (ale nedoručenou) iMessage v konverzaci podržet prst, a poté z menu, které se zobrazí, vybrat možnost Poslat jako textovou zprávu. Tímto způsobem ručně urychlíte odeslání iMessage jako SMS. Jak zjistit odeslané SMS? Fotogalerie

 1. Otevřete aplikaci Zprávy.
 2. Rozklikněte si konverzaci, ve které chcete datum a čas zobrazit.
 3. Nyní se v konverzaci přesuňte tak, aby byla zpráva zobrazená na displeji.
 4. Poté přejeďte prstem po displeji zprava doleva.
 5. Zobrazí se časy zaslání u všech zpráv, které se na displeji nachází.

Jak přeposlat SMS Xiaomi?

prosím,jak lze přeposlat SMS na jiný kontakt.? Podržte na zprávě, kterou chcete přeposlat déle prst. Na pravo od ní uvidíte zaklikávatko a na spodu displeje se vám ukáže nabídka možností. Hned ta levá možnost je Přeposlat. Tak jak přeposílat zprávy? Chcete-li přeposlat zprávu:

V individuálním nebo skupinovém chatu najeďte kurzorem na zprávu, kterou chcete přeposlat, a pak klikněte na ikonu Nabídky > Přeposlat zprávu. Chcete-li přeposlat více zpráv najednou, můžete poté, co zvolíte první zprávu, označit zprávy další.

Jak sdílet SMS?

Sdílení vyvoláte tak, že v aplikaci kliknete na ikonu Sdílení (tři spojené tečky), nebo v menu najdete položku Sdílet… Následně se objeví okno s nabídkou všech aplikací, které mohou data přijmout. Vyberete kterou aplikaci chcete, a ta se otevře a dále se sdílenými daty pracujete v ní. Proč mi nejde odeslat SMS? Důvodů, proč se někomu nedaří odeslat SMS nebo textovou zprávu, může být několik.
1. Jedním z důvodů může být to, že v oblasti, kde se osoba pokouší odeslat SMS, není k dispozici žádná mobilní služba. Bez jakéhokoli typu služby se telefon nedokáže připojit k mobilní věži, a proto není schopen odeslat textovou zprávu.
2. Dalším důvodem může být to, že telefon dané osoby není nastaven na odesílání textových zpráv. Aby bylo možné odeslat zprávu SMS, musí mít telefon kartu SIM, která je nastavena pro zasílání textových zpráv.
3. Třetím důvodem může být, že osoba nemá dostatek kreditů nebo peněz na odeslání textové zprávy. V závislosti na poskytovateli služeb může odesílání textových zpráv stát peníze.
4. Čtvrtým důvodem může být, že se osoba pokouší odeslat textovou zprávu na telefonní číslo, které není registrováno pro zasílání textových zpráv. Aby mohla být textová zpráva odeslána, musí být telefonní číslo zaregistrováno u služby zasílání textových zpráv.

Proč nejdou odesílat SMS Zprávy?

Existuje několik důvodů, proč není možné odesílat zprávy SMS. Nejprve zkontrolujte, zda máte funkční datové připojení. K odesílání zpráv SMS je nutné datové připojení. Pokud nejste připojeni k datové síti, nebudete moci zprávy SMS odesílat ani přijímat. Dále zkontrolujte, zda váš operátor podporuje SMS. Ne všichni operátoři podporují SMS, takže se může stát, že nebudete moci odesílat zprávy, i když máte datové připojení. Nakonec zkontrolujte, zda máte dostatek kreditů pro odesílání zpráv SMS. Někteří operátoři účtují za každou odeslanou zprávu SMS, takže je možné, že si budete muset zakoupit kredity, abyste mohli zprávy odesílat.

By Desdemona Ackroyd

Jak přeposlat SMS na jiný telefon? :: Jak zrušit převod SMS na MMS?
Užitečné odkazy