Domovská stránka > J > Jak Odemknout Iphone Kdyz Nejde Displej?

Jak odemknout iPhone kdyz nejde displej?

iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus: Stiskněte a podržte boční tlačítko spolu s tlačítkem zeslabení hlasitosti. iPhone 6s nebo starší, včetně iPhonu SE (1. generace): Podržte současně tlačítko plochy a boční tlačítko nebo horní tlačítko.

Přečtěte si více

Jak obejit heslo na iPhone?

Odemkněte iPhone pomocí iTunes

Otevřeme iTunes. IPhone připojíme k počítači pomocí kabelu USB. Tato metoda bude fungovat, dokud se nezobrazí okno, které označuje, že zadáme bezpečnostní kód, a důvodem je, že tento kód byl již v minulosti synchronizován s iTunes. Nyní odpojíme iPhone od počítače.
Jak zrušit zámek obrazovky iPhone? Jak aktivovat nebo deaktivovat kód zámku telefonu

  1. V menu najděte „Touch ID a kódový zámek“: Stiskněte Nastavení. Stiskněte Touch ID a kódový zámek.
  2. Zvolte jednu z následujících možností: Aktivovat zamykání displeje: pokračujte bodem 2a. Deaktivovat zamykání displeje: pokračujte bodem 2b.
  3. Dokončete:

Jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla?

V libovolném prohlížeči přejděte na web Apple ID, kde můžete najít a kliknout na možnost Zapomněli jste Apple ID nebo heslo. Zadejte své Apple ID a odpovězte na bezpečnostní otázky. Poté můžete změnit Apple ID pro reset iPhone podle vašich požadavků. Jak vypnout iPhone 12 kdyz nefunguje displej? podržte tlačítko Vypnout/Zapnout (boční tlačítko na nákresu níže) dokud se neobjeví na displeji posuvník. jakmile se posuvník objeví, přetáhněte jej vpravo ("slide to power off"). Tak zařízení vypnete.

Také, co delat kdyz mi nefunguje displej?

Pokud nereaguje displej na dotyk, zkuste tvrdý restart

tvrdým restartem, kdy podržíme buď samotné tlačítko “power” nebo kombinaci tlačítka pro snížení hlasitosti (u některých pro zvýšení hlasitosti) a zapnutí/vypnutí po dobu asi 10 sekund. Všechny operace budou ihned ukončeny a dojde k restartování systému.
Když to vezmeme v úvahu, co delat kdyz nefunguje tlačítko na iphonu? Co když vám na iPhonu nebo iPadu nefunguje nějaké tlačítko nebo přepínač

  1. Sundejte všechny ochranné fólie nebo kryty, které by mohly tlačítko nebo přepínač blokovat.
  2. Měkkým hadříkem odstraňte nečistoty a prach okolo tlačítka nebo přepínače.

Jak zrušit zamykací kód?

Pokud je kód zámku aktivován, musíte jej zadat při každém zapnutí a probuzení telefonu.

  1. V menu najděte „Zamykací obrazovka a heslo“: Přejeďte prstem po displeji od horní hrany směrem dolů.
  2. Zvolte jednu z následujících možností:
  3. Deaktivujte kód zámku telefonu:
  4. Dokončete:
Jak vypnout kód obrazovky? Neexistuje žádný konkrétní "kód obrazovky", který by bylo možné vypnout, ale existuje několik způsobů, jak v zařízení se systémem Android vypnout zámek obrazovky:
1. Přejděte do nabídky Nastavení > Zabezpečení > Zámek obrazovky a vyberte možnost "Žádný".
2. Přejděte do Nastavení > Displej > Časový limit obrazovky a vyberte možnost "Nikdy".
3. Pokud máte nastaven zámek vzoru nebo kódu PIN, můžete jej deaktivovat pětinásobným zadáním nesprávného vzoru/ kódu PIN. Po pátém pokusu budete vyzváni k zadání hesla k účtu Google. Po zadání hesla bude zámek vzoru/PIN deaktivován.

Podle toho, jak se dostat na iphone?

iPhone můžete získat několika různými způsoby. Můžete si ho koupit přímo od společnosti Apple, můžete si ho koupit od operátora s dvouletou smlouvou nebo si můžete koupit použitý iPhone od jiného prodejce.
Pokud si iPhone koupíte přímo od společnosti Apple, bude vás stát plnou maloobchodní cenu telefonu. Například iPhone XS Max stojí 1 099,00 USD.
Pokud si iPhone koupíte od operátora, obvykle budete muset podepsat smlouvu na dva roky. Operátor bude cenu telefonu dotovat, takže předem zaplatíte nižší cenu. Například iPhone XS Max stojí s dvouletou smlouvou u operátora AT&T 999,99 USD.
Pokud si koupíte použitý iPhone od jiného prodejce, cena se bude lišit v závislosti na modelu a stavu telefonu.

By Fen

Jak obejít bezpečnostní kód telefonu? :: Jak uvést citát?
Užitečné odkazy