Domovská stránka > C > Co Umí Ipad?

Co umí iPad?

iPad umí přehrávat hlavně MP3 a formáty, které nabízí iTunes. Na jiné formáty (FLAC, WMA atd.) potřebujete přehrávací aplikaci, obvykle placenou. Je často jednodušší hudbu převést do formátů, které iPad podporuje.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, který ipad?

Hledáte-li co možná nejmenší tablet, nelze vám doporučit nic jiného než iPad mini 2021. Ten nabízí “jen” 8,3” Liquid Retina displej a hliníkové tělo s ostrými hranami po vzoru iPadů Pro či Air o rozměrech 195,4 milimetrů na výšku, 134,8 milimetrů na šířku a 6,3 milimetrů na tloušťku. Když to vezmeme v úvahu, proč si koupit ipad? iPad má uživatelsky příjemné a intuitivní ovládání. Dokonale spolupracující hardware a software pro ten nejlepší uživatelský zážitek. Díky aplikaci Přechod na iOS přenesete svá data ze starého zařízení snadno a rychle.

Co je iPad Air?

iPad Air má teď převratný čip M1. Jeho 8jádrové CPU je až o 60 procent rychlejší než předchozí generace, což z iPadu Air dělá silný stroj na tvůrčí práci i mobilní hry. Hladce přeskakuj mezi různými výkonnými aplikacemi, hraj graficky náročné hry a v aplikacích jako SketchUp posouvej hranice svojí kreativity. Co je to i pod? iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv.

Co vše umí Apple Pencil?

Apple Pencil je výborným doplňkem k vašemu iPadu. Kromě kreslení zvládá také skicování, psaní, můžete s ní ale také ovládat řadu prvků na vašem iPadu. Tak na co je apple pencil? Apple Pencil nastavuje laťku tomu, jak má jít kreslení, psaní poznámek a anotování dokumentů od ruky – intuitivně, přesně a kouzelně snadno. S nepostřehnutelnou latencí, přesností do posledního pixelu, citlivostí na náklon i přítlak a podporou pro ignorování opřené dlaně.

Co umí iPad pro?

Ukládej a sdílej cokoli. Všechny svoje věci si můžeš organizovat, sdílet a dostat se k nim v aplikaci Soubory. Spravuj soubory uložené v iPadu, na iCloudu i v jiných cloudových službách, jako je Box. A snadno přistupuj i k těm, které máš uložené na flash disku nebo jiných externích zařízeních. Když to vezmeme v úvahu, jaký je rozdíl mezi ipad a ipad air? iPad Pro má čtyři reproduktory, zatímco Air „jen“ dva. Pro se odemyká pomocí FaceID, u Airu najdete Touch ID nově schované do zapínacího tlačítka. A největší rozdíl je ve fotoaparátech. Zatímco Pro má 3 objektivy a k tomu LiDAR, Air si vystačí s jedním.

Také, kolik je generaci ipadu?

Tablety iPad jsou k dispozici ve čtyřech hlavních řadách: iPad (základní modely, 1. –8. generace), iPad Air (střední třída), iPad Pro (pokročilé modely určené profesionálům, k dispozici i ve větších velikostech) a iPad mini (menší verze).

By Anis Gurubaksh

Jaký iPad pro studenty? :: Jaký je rozdíl mezi Androidem a iOS?
Užitečné odkazy