Domovská stránka > C > Co Umí Canva?

Co umí Canva?

Canva bude skvělým parťákem pro jakoukoliv událost. Můžete popustit uzdu své fantazie a do návrhu se pustit sami. Od nastavení rozměru grafiky, přes výběr barvy, pozadí, až po písmo a fotku (vaši nebo z fotobanky). Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý.

Přečtěte si více

Také, co je program canva?

Canva: Bezplatný nástroj pro navrhování: prezentace, videa, sociální sítě a mnoho dalšího. Proč Canva? Canva je intuitivní a snadno se používá

I když si úplně nevíš rady s rozvržením, co kam umístit nebo jakou barvu zvolit, tak tě Canva navede. Canva má k dispozici mřížky, takže vytvoření obsahu je velmi jednoduché. Nechybí také například pravítko nebo pomoc s vycentrováním obsahu, což se někdy může hodit.

Lidé se také ptají, jak získat canvu zdarma?

Canva nabízí pro školy plnou verzi své populární aplikace zcela zdarma pod názvem Canva for Education, aby lidé mohli získat Canvu zdarma. Aplikace Canva for Education je nabitá hodnotnými funkcemi, které šetří čas, a navíc obsahuje miliony licenčně ošetřených fotek zdarma. Každý uživatel Canvy for Education tak ročně šetří desítky tisíc korun škole. Můžete se také zeptat, jak pracovat s canva? Jak začít s Canvou ve 3 krocích

 1. Registrujte se. Po velmi krátké registraci, kterou snadno provedete pomocí e-mailu, případně vašeho Google či Facebook účtu, můžete začít okamžitě tvořit.
 2. Vytvořte si svůj návrh. Brzy poznáte, že cesta k dokonalé grafice nebyla nikdy snazší!
 3. Uložte si svoji práci. Blížíme se do finále!

Také, jak nahrát do canvy vlastní font?

Následuj tyto kroky:

 1. Otevřete Canva.
 2. Vybrat Brand Kit z postranního panelu na domovské stránce.
 3. Klikněte Upload a Font pod Brand Fonts.
 4. Vyberte písmo, které chcete nahrát, a stiskněte Open.
 5. Budete dotázáni, zda máte potřebné licence nebo oprávnění k použití písma.
 6. Počkejte na dokončení nahrávání.
Můžete se také zeptat, kolik stojí canva prémium? Pokud jste vzdělávací nebo nezisková organizace, máte možnost získat prémiovou verzi Canva Pro zdarma. Ta stojí běžně necelých 10 dolarů/uživatel, což pro menší organizaci např. o 10 zaměstnancích může znamenat zhruba 30 000 Kč ročně.

Jak kreslit v Canva?

#Canva

 1. Navrhněte přístup pro více uživatelů.
 2. Synchronizujte koncepty mezi webem a mobilní aplikací.
 3. Zkopírujte nastavení fotografií a barvy položek pomocí klávesových zkratek (alt+ctrl+C a alt+ctrl+V).
 4. Zamykejte prvky v Canvě.
Jak dělat grafiku na Instagram? Jednou z nejlepších aplikací na tvorbu jednoduché grafiky je Canva . Canva je uživatelsky velmi přívětivá a v základní verzi je zdarma. Výhodou této aplikace je, že si můžete přímo vybrat formát vhodný na konkrétní sociální síť a nemusíte si lámat hlavu, jaký rozměr má mít příspěvek na Instagram nebo na Facebook.

Když to vezmeme v úvahu, jak zrusit predplatne canva?

Z vašeho účtu Canva Pro stačí pouze – Nastavení účtu, vyberte kartu Fakturace a týmy, přejděte dolů na Předplatné a klikněte na Zrušit předplatné.

By Darrick

Jak vložit obrázek do Canvy? :: Proč se začaly používat při tvorbě webu kaskádové styly?
Užitečné odkazy