Domovská stránka > J > Jak Se Zvětšuje Obrazovka?

Jak se zvětšuje obrazovka?

Aktuální webovou stránku můžete zvětšit nebo zmenšit a zároveň zachovat velikost ostatních prvků na obrazovce.

  1. Zvětšení stránky: Stiskněte Ctrl a +.
  2. Zmenšení stránky: Stiskněte Ctrl a -.
  3. Resetování velikosti zobrazení: Stiskněte Ctrl + o.

Přečtěte si více

Jak priblizit stranku na Macu?

V aplikaci Safari na Macu proveďte některou z následujících akcí: Zvětšení veškerého obsahu: Použijte příkaz Safari > Nastavení pro webová stránka a vyberte požadovanou volbu z místní nabídky Zvětšení stránek nebo použijte příkaz Zobrazení > Zvětšit. Také můžete rozevřít prsty na trackpadu, který podporuje gesta. Může se také zeptat, jak oddálit stránku mac? V případě, že si chcete na webové stránce něco přiblížit, popřípadě pokud naopak chcete webovou stránku oddálit, tak stačí podržet klávesu Command. Pro přiblížení poté společně s klávesou Command stiskněte +, pro oddálení webové stránky stiskněte s klávesou Command klávesu –.

Jak zvetsit pismo v Safari?

Na stránkách, které si prohlížíte v Safari v macOS Sierra, můžete zvětšit nebo zmenšit jenom velikost písma. Safari si vaše nastavení bude pamatovat, dokud nesmažete historii. Velikost písma zvětšíte stiskem kláves Option-Command-znaménko plus (+). Jak zvětšit obraz na celou obrazovku? Přepněte režim celé obrazovky pomocí klávesnice. Klávesová zkratka pro přepnutí z/do režimu celé obrazovky: F11. Poznámka: V počítačích s kompaktní klávesnicí (jako jsou netbooky a notebooky) stiskněte klávesy fn + F11.

Můžete se také zeptat, jak zvětšit obraz na tipsportu?

Stačí držet ctrl a točit kolečkem myši. Pokud jde o to, jak zmenšit stránku v prohlížeči mac? Chcete-li zmenšit stránku v prohlížeči Safari v počítači Mac, můžete použít funkci zvětšení. To provedete tak, že otevřete Safari a přejdete do nabídky Zobrazit. Tam vyberte možnost Zvětšit. Můžete také použít klávesovou zkratku Option-Command-minus (-).

Jak nastavit velikost pisma na Macu?

Zvětšení ikon a textu na ploše: Podržte Ctrl a klikněte na plochu, vyberte Volby zobrazení a potom posuňte jezdce „Velikost ikon“ doprava. Klikněte na místní nabídku „Velikost textu“ a poté vyberte velikost textu. Lidé se také ptají, jak zmenšit velikost písma? Nejběžnějším způsobem zmenšení velikosti písma je použití klávesy "-" (minus) na klávesnici. Tím se velikost písma zmenší o 1 bod. Pokud je například aktuální velikost písma 12 bodů, stisknutím klávesy "-" se změní na 11 bodů.

Jak Zvětšit písmo na iphone?

Písmo na iPhonu můžete zvětšit několika způsoby. Jedním ze způsobů je přejít do aplikace Nastavení a kliknout na možnost "Displej a jas". Tam můžete upravit posuvník "Velikost textu" a písmo zvětšit nebo zmenšit. Dalším způsobem, jak změnit velikost písma, je přejít do sekce "Zpřístupnění" v aplikaci Nastavení. V podsekci "Zrak" je možnost povolit "Větší text". Po jejím zapnutí můžete pomocí posuvníku "Větší text" upravit velikost písma.

By Hyps

Jak Zvětšit Messenger? :: Jak restartovat MacBook pomocí klavesnice?
Užitečné odkazy